Żel twardy 15 ml Global Fashion, 07

Kod produktu: 8229
Pozostała część w magazynie: dużo
36 zł
7,20 €
7,56 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 349
Liczba sztuk w pudełku 20
Okres trwałości 3 lata
Numer koloru 007
Marka Global Fashion®
Kraj produkcji Chiny
Akcesoria żel do modelowania i przedłużania
Słowa kluczowe żel, żel do przedłużania, żel do modelowania, żel twardy, przedłużanie paznokci
Skład baza kosmetyczna 100%
Przeznaczenie kosmetyku do manicure i pedicure
Wymiary
Długość 3.00
Szerokość 3.00
Wysokość 8.00
Tom 15.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Żel twardy 15 ml Global Fashion, 07 - dla pięknych i trwałych paznokci!

W dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet zwraca uwagę na estetykę i dbałość o swoje ciało. Jednym z elementów, na które zwraca się szczególną uwagę, są paznokcie. Jednakże, nie każda z nas ma naturalnie piękne i mocne paznokcie. W takiej sytuacji pomocną dłonią okazuje się narzędzie jakim jest żel twardy 15 ml Global Fashion, 07.

Żel ten to produkt, który pozwala na stworzenie trwałej powierzchni na paznokciu. Służy do utwardzenia i wydłużenia naturalnego paznokcia, ale również do stworzenia pełnej stylizacji paznokci. Żel Global Fashion, 07 to produkt o wyjątkowej jakości, który wykorzystują profesjonalistki w swojej pracy.

Jak używać żelu twardego Global Fashion, 07? 

Przede wszystkim, przygotujmy paznokcie do stylizacji. Paznokcie powinny być czyste, suche i odtłuszczone. Następnie należy nałożyć cienką warstwę żelu twardego na paznokieć, pamiętając, aby żel nie stykał się z skórą. Następnie żel utwardzamy w lampie UV przez około 2-3 minuty. Po utwardzeniu pierwszej warstwy, wykonujemy kolejną warstwę i również utwardzamy ją w lampie UV. Po utwardzeniu drugiej warstwy, możemy przystąpić do dalszej stylizacji paznokci.

Dlaczego warto wybrać żel twardy Global Fashion, 07?

Żel Global Fashion 07 pozwala na stworzenie trwałej powierzchni na paznokciu, która jest odporne na uszkodzenia mechaniczne np. odpryski czy zarysowania. Po utwardzeniu, żel pozostaje błyszczący i gładki przez długi czas, co daje nam pewność, że nasze paznokcie pozostaną piękne i zadbane na dłużej. Żel Global Fashion, 07 charakteryzuje się również łatwą aplikacją, co umożliwia jego stosowanie przez każdą osobę, nie tylko profesjonalistki.

Podsumowując, żel twardy 15 ml Global Fashion, 07 to produkt, który może znacznie ułatwić stylizację paznokci, a do tego zapewnić nam trwały efekt. Warto zainwestować w ten produkt, aby nasze dłonie zawsze wyglądały pięknie i zadbane.