Plastic suitcase, comfortable and durable. Simple but stylish design. Suitable for storing small items, nail design parts, makeup and tools.

.

Walizka plastikowa niebieska R-547

Kod produktu: 7913
Numer pozycji: KPB-01
Pozostała część w magazynie: dużo
31 zł
6,24 €
6,55 $
Opis

Plastic suitcase, comfortable and durable. Simple but stylish design. Suitable for storing small items, nail design parts, makeup and tools.

.

Cechy
Cechy
Numer pozycji KPB-01
Przeglądy 466
Wymiary
Długość 14.00
Szerokość 23.50
Wysokość 13.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Walizki to nieodłączny element każdej podróży. Bez nich ciężko sobie wyobrazić przemieszczanie się z jednego miejsca na drugie z bagażem w ręku. Jedną z ciekawych opcji jest walizka plastikowa niebieska R-547.

To produkt, który z pewnością przyciąga uwagę swoim niebieskim kolorem. Jednak to nie tylko kwestia estetyki, ale także wytrzymałości. Walizka ta została wykonana z trwałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego, co pozwala na spokojną podróż i nie musimy się obawiać o stan naszego bagażu.

Walizka R-547 ma wymiary 56x35x22 cm, dzięki czemu zmieścimy w niej wszystkie potrzebne rzeczy podczas krótszych wyjazdów. Dostępne są trzy pojemne komory, z miejscami na buty, kosmetyki i inne akcesoria turystyczne. Wewnątrz znajdziemy też paski mocujące, które dodatkowo zabezpieczą nasze rzeczy przed przemieszczaniem się podczas transportu.

Walizka ta posiada też regulowany uchwyt i cztery kółka, co ułatwia przenoszenie bagażu i zapewnia wygodę podczas przemieszczania się po lotnisku, czy innych miejscach. Zapewniają także mobilność i swobodę poruszania się, bez potrzeby trzymania bagażu w ręku.

Podsumowując, walizka plastikowa niebieska R-547 to świetna opcja dla osób poszukujących praktycznego, odpornego i estetycznego bagażu. Będzie to idealny wybór dla krótkich podróży, wyjazdów na weekendy czy wakacyjnych eskapad. Dzięki swoim właściwościom i wyglądzie, walizka ta z pewnością przypadnie do gustu większości podróżników.