Description:

Perfectly combing and gently untangles hair without damaging them. Has massage effect and stimulates microcirculation thanks to syncam with soft tips.

Global Fashion szczotka do czyszczenia łodzi 1503, N63

Kod produktu: 7710
Pozostała część w magazynie: dużo
14,40 zł
2,88 €
3,02 $
Opis

Description:

Perfectly combing and gently untangles hair without damaging them. Has massage effect and stimulates microcirculation thanks to syncam with soft tips.

Cechy
Cechy
Przeglądy 96
Wymiary
Długość 26.50
Szerokość 10.00
Wysokość 3.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion to firma oferująca nie tylko produkty związane z modą, ale też specjalistyczne narzędzia do pielęgnacji i sprzątania. Jednym z nich jest szczotka do czyszczenia łodzi 1503, N63.

Ta szczotka to niezwykle przydatne narzędzie dla każdego właściciela łodzi, który chce ją utrzymać w czystości. Dzięki jej specjalnej konstrukcji łatwo i skutecznie usuniesz wszystkie ślady brudu, rdzy czy glonów z pokładu swojego jednostki pływającej.

Szczotka do czyszczenia łodzi 1503, N63 została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jej wytrzymałość i długą żywotność. Jej ergonomiczny kształt sprawia, że idealnie leży w dłoni, a specjalnie ułożone włosie dociera do nawet trudno dostępnych miejsc.

Global Fashion to firma, która dba o to, aby jej produkty były nie tylko funkcjonalne, ale też estetycznie wykonane. Szczotka do czyszczenia łodzi 1503, N63 nie tylko skutecznie czyści powierzchnię, ale też prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Warto zaznaczyć, że szczotka do czyszczenia łodzi 1503, N63 jest nie tylko przydatna dla właścicieli łodzi, ale też dla osób zajmujących się renowacją takich jednostek. Dzięki temu narzędziu łatwiej i szybciej uporasz się z zabrudzeniami, co skróci czas pracy i przyspieszy proces renowacji.

Podsumowując, Global Fashion szczotka do czyszczenia łodzi 1503, N63 to produkt, który warto mieć na pokładzie każdej łodzi. Dzięki niemu skutecznie usuniesz brud, a jednocześnie zadbasz o estetykę swojej jednostki.