Description: Perfectly combing and gently untangles hair without damaging them. Has massage effect and stimulates microcirculation thanks to syncam with soft tips.

Global Fashion szczotka do włosów 9542KFU niebieska

Kod produktu: 7706
Pozostała część w magazynie: dużo
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Opis

Description: Perfectly combing and gently untangles hair without damaging them. Has massage effect and stimulates microcirculation thanks to syncam with soft tips.

Cechy
Cechy
Przeglądy 128
Wymiary
Długość 25.50
Szerokość 11.00
Wysokość 3.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion szczotka do włosów 9542KFU niebieska – rewolucja w pielęgnacji włosów

Każda kobieta marzy o pięknych, lśniących włosach. Dzięki Global Fashion szczotce do włosów 9542KFU niebieskiej, to marzenie staje się rzeczywistością.

Szczotka ta jest idealna dla każdej osoby, niezależnie od długości i rodzaju włosów. Jej innowacyjny design skutecznie rozczesuje, sprawiając, że każdy kosmyk staje się gładki i lśniący. Nawet najbardziej niesforne włosy tracą potęgę i układają się idealnie.

Właśnie dlatego, Global Fashion szczotka do włosów 9542KFU niebieska, jest tak popularna wśród fryzjerów. Dzięki niej, praca z włosami jest szybsza, precyzyjna i prostsza. Jednym z tajemnic tej szczotki jest specjalna mieszanka włosia naturalnego i syntetycznego. Dzięki temu, szczotka ładnie rozczesuje i wyrównuje napięcie włosów, a jednocześnie nie powoduje ich rozerwania.

Szczotka ta jest również bardzo wytrzymała i solidna. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, gwarantuje długie użytkowanie i niezmiennie wysoką jakość pielęgnacji włosów. Dodatkowo, jej ergonomiczny kształt i antypoślizgowe wykończenie, gwarantują wygodną pracę i pełną kontrolę nad każdym kosmykiem.

Jest to idealna szczotka do codziennej pielęgnacji włosów, ale także świetnie sprawdza się podczas stylizacji. Dzięki niej, każdy fryzjer z łatwością wykonuje najbardziej skomplikowane upięcia. Szczególnie polecamy ją do włosów długich i puszących się, ale sprawdzi się również u osób z włosami krótszymi, gęstymi czy cienkimi.

Podsumowując, Global Fashion szczotka do włosów 9542KFU niebieska, to produkt, który zrewolucjonizował pielęgnację włosów. Jej jakość, wytrzymałość i niezwykłe właściwości, sprawiają, że warto ją mieć w swojej kosmetyczce i codziennie korzystać z jej dobrodziejstw.