Description:

Perfectly combes and detangles hair gently without damaging it. It has a massage effect and stimulates microcirculation thanks to its soft-tipped brushes.

Global Fashion szczotka do włosów 7084, różne kolory N63

Kod produktu: 7696
Pozostała część w magazynie: dużo
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Opis

Description:

Perfectly combes and detangles hair gently without damaging it. It has a massage effect and stimulates microcirculation thanks to its soft-tipped brushes.

Cechy
Cechy
Przeglądy 109
Wymiary
Długość 21.50
Szerokość 3.50
Wysokość 3.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion to marka, która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju akcesoriów do pielęgnacji włosów. Jednym z produktów w jej ofercie jest szczotka do włosów 7084, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością.

Szczotka Global Fashion została wykonana z materiałów o wysokiej jakości, dzięki czemu jest trwała i odporna na uszkodzenia. Posiada kilka rzędów naturalnego włosia, co pozwala na skuteczną i delikatną stylizację włosów, bez ryzyka uszkodzenia ich struktury. Włosie zamocowane jest na elastycznej poduszce, co z kolei zapewnia wygodę podczas użytkowania i minimalizuje ryzyko złamania samej szczotki.

Różne kolory N63 to ciekawa propozycja dla osób, które cenią sobie indywidualność i chcą wyróżnić się nawet przy codziennej pielęgnacji włosów. Szczotka jest dostępna w kilku atrakcyjnych wersjach kolorystycznych, co pozwala dopasować ją do własnego stylu i preferencji.

Szczotka Global Fashion 7084 jest uniwersalnym narzędziem, które sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju włosów. Niezależnie od ich długości czy gęstości, dzięki naturalnej szczecinie osiągniemy zamierzony efekt i zachowamy zdrowie naszych włosów.

Podsumowując, szczotka Global Fashion 7084 to wybór dla osób ceniących sobie jakość i funkcjonalność. Naturalne włosie oraz wygodna poduszka pozwalają na skuteczną i wygodną stylizację, a różne kolory N63 dają możliwość dopasowania szczotki do własnego stylu. To narzędzie, które powinno znaleźć się w kosmetyczce każdej osoby dbającej o swoje włosy.