Description: Perfectly combing and gently untangles hair without damaging them. Has massage effect and stimulates microcirculation thanks to syncam with soft tips.

Global Fashion szczotka do włosów 9542KFU czerwona N82

Kod produktu: 7692
Pozostała część w magazynie: dużo
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Opis

Description: Perfectly combing and gently untangles hair without damaging them. Has massage effect and stimulates microcirculation thanks to syncam with soft tips.

Cechy
Cechy
Przeglądy 110
Liczba sztuk w pudełku 144
Wymiary
Długość 25.50
Szerokość 11.00
Wysokość 3.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion to marka, która od lat specjalizuje się w produkcji akcesoriów do pielęgnacji włosów. Jej produkty cechują się nie tylko świetną jakością, ale również stylem i designem, który zdecydowanie odróżnia je od konkurencji. Jednym z produktów, który z pewnością przyciągnie uwagę każdej kobiety jest szczotka do włosów 9542KFU w kolorze czerwonym N82.

Szczotka ta została wykonana z wytrzymałych i trwałych materiałów, co gwarantuje jej długotrwałe użytkowanie. Jej ergonomiczna rączka zwiększa komfort użytkowania, a wygodne rozstawione ząbki zapewniają delikatne i skuteczne rozczesywanie włosów.

Global Fashion szczotka do włosów 9542KFU czerwona N82 jest idealnym rozwiązaniem dla osób o każdym rodzaju włosów - zarówno kręconych, jak i prostych. Doskonale sprawdza się także w przypadku cienkich i delikatnych włosów, gdyż nie przyczynia się do łamliwości ani rozdwajania końcówek.

Dodatkowo, jej intensywny kolor czerwony sprawia, że stanowi ona nie tylko skuteczne narzędzie w pielęgnacji włosów, ale również modny dodatek. Dzięki temu, że nawiązuje do aktualnych trendów, z pewnością przypadnie do gustu kobietom dbającym o swoje stylizacje.

Podsumowując, Global Fashion szczotka do włosów 9542KFU czerwona N82 to doskonały wybór dla każdej kobiety, która stawia na jakość, styl i niebanalny design. Warto postawić na praktyczne i funkcjonalne narzędzia do pielęgnacji włosów, które będą jednocześnie eleganckim dodatkiem do naszej codziennej stylizacji.