Description:

Perfectly combing and gently untangles hair without damaging them. Has massage effect and stimulates microcirculation thanks to syncam with soft tips.

Global Fashion szczotka do włosów 9552CO N51

Kod produktu: 7688
Pozostała część w magazynie: dużo
12 zł
2,40 €
2,52 $
Opis

Description:

Perfectly combing and gently untangles hair without damaging them. Has massage effect and stimulates microcirculation thanks to syncam with soft tips.

Cechy
Cechy
Przeglądy 150
Wymiary
Długość 24.50
Szerokość 11.00
Wysokość 4.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion jest jednym z wiodących producentów akcesoriów do stylizacji włosów na całym świecie. Jednym z ich flagowych produktów jest szczotka do włosów 9552CO N51, która zyskała uznanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów stylizacji.

Szczotka została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jej trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Jej ergonomiczna konstrukcja pozwala na łatwe, precyzyjne i bezbolesne rozczesywanie włosów bez elektryzowania. Idealnie sprawdza się zarówno przy prostowaniu, jak i kręceniu włosów.

Global Fashion szczotka do włosów 9552CO N51 posiada również antypoślizgową rączkę, która zapewnia wygodne i pewne chwytanie podczas użytkowania, bez obawy o jej wypadnięcie z ręki. Ponadto, dzięki specjalnej technologii, szczotka jest łatwa w czyszczeniu, co pozwala na utrzymanie jej w odpowiedniej higienie.

Jeśli poszukujesz wyjątkowej jakości, stylowego designu oraz sprawnego i bezpiecznego narzędzia do stylizacji włosów, Global Fashion szczotka do włosów 9552CO N51 jest idealnym wyborem. Przekonaj się o jej skuteczności i niezawodności już dziś!