Description:

Perfectly combing and gently untangles hair without damaging them. Has massage effect and stimulates microcirculation thanks to syncam with soft tips.

Global Fashion szczotka do włosów 9886RX N43

Kod produktu: 7637
Pozostała część w magazynie: dużo
18 zł
3,60 €
3,78 $
Opis

Description:

Perfectly combing and gently untangles hair without damaging them. Has massage effect and stimulates microcirculation thanks to syncam with soft tips.

Cechy
Cechy
Przeglądy 153
Wymiary
Długość 24.00
Szerokość 8.00
Wysokość 3.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion to marka, która oferuje różnego rodzaju akcesoria do stylizacji włosów. Jednym z jej produktów jest szczotka do włosów 9886RX N43. Co sprawia, że warto zwrócić na nią uwagę?

Przede wszystkim, szczotka ta została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Zastosowanie specjalnego rodzaju tworzywa sprawia, że włosy nie elektryzują się podczas czesania, co jest szczególnie istotne w okresie jesienno-zimowym, kiedy to suche powietrze powoduje tego typu problemy. Ponadto, szczotka posiada gumowe nakładki, które zapobiegają poślizgowi palców podczas czesania i zapewniają komfortowe użytkowanie.

Kształt szczotki Global Fashion 9886RX N43 został zaprojektowany w taki sposób, aby idealnie dopasowywał się do kształtu głowy. Dzięki temu czesanie jest łatwiejsze i bardziej efektywne. Szczotka posiada również odpowiednio ukształtowane zakończenia, dzięki czemu delikatnie masuje skórę głowy i stymuluje krążenie krwi. To zaś ma wpływ na kondycję włosów, redukcję łupieżu i pobudzenie wzrostu nowych włosów.

Global Fashion 9886RX N43 doskonale sprawdza się podczas stylizacji, zarówno fryzur prostych, jak i tych bardziej skomplikowanych. Szczotka doskonale rozczesuje i rozplątuje włosy, a jednocześnie nie powoduje ich uszkodzeń. Można z niej również korzystać podczas suszenia włosów, gdyż materiał, z którego została wykonana, wytrzymuje temperatury do 180 stopni Celsjusza.

Podsumowując, Global Fashion 9886RX N43 to szczotka, która łączy w sobie funkcjonalność, wygodę i wysoką jakość wykonania. Jeśli poszukujesz akcesorium do stylizacji, które będzie Cię wspierać w codziennej pielęgnacji włosów, warto po nią sięgnąć.