Owalny grzebień z kolorowymi klockami MaxTop N01

Kod produktu: 7614
Pozostała część w magazynie: dużo
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 177
Wymiary
Długość 27.00
Szerokość 8.00
Wysokość 3.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Owalny grzebień z kolorowymi klockami MaxTop N01 to idealne narzędzie dla każdej osoby, która chce zadbać o swój wygląd. Grzebień wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Wytwarzany jest w różnych kolorach, dzięki czemu każdy może znaleźć wariant idealnie dopasowany do swoich preferencji i stylu.

Grzebień posiada unikalny design z kolorowymi klockami, dzięki czemu jest nie tylko praktyczny, ale i atrakcyjny wizualnie. Owalna forma grzebienia doskonale dopasowuje się do kształtu głowy, umożliwiając łatwe i skuteczne rozczesywanie włosów. Dzięki temu, nawet najbardziej skomplikowane fryzury stają się łatwiejsze do wykonania.

MaxTop N01 to także idealny wybór dla dzieci, które często mają problemy z rozczesywaniem swoich włosów. Grzebień jest łatwy w użyciu i niezwykle wygodny. Kolorowe klocki na grzebieniu zapewniają zabawę i pozytywne emocje podczas codziennej pielęgnacji włosów.

Podsumowując, MaxTop N01 to innowacyjny i funkcjonalny grzebień, który spełni oczekiwania każdego użytkownika. Ciekawy design, wygoda i solidność wykonania to tylko niektóre z jego zalet. Dzięki niemu zadbanie o włosy będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze.