Product code: RG 980

Global Fashion 980 comb

Kod produktu: 7592
Pozostała część w magazynie: dużo
6 zł
1,20 €
1,26 $
Opis

Product code: RG 980

Cechy
Cechy
Przeglądy 138
Wymiary
Długość 21.50
Szerokość 6.00
Wysokość 0.40
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion 980 comb - niezwykła i niezastąpiona broszka fryzjerska

Global Fashion 980 comb to niezwykle łatwa i prosta w użyciu broszka fryzjerska, dzięki której możemy szybko i skutecznie układać włosy. Jest to również idealne narzędzie dla każdej osoby, która po prostu chce zachować porządek na swojej głowie.

Ta specjalna broszka fryzjerska wykonana jest z wytrzymałego materiału, który zapewnia długotrwałą trwałość. Jej kształt pozwala na swobodne i łatwe ułożenie włosów bez zbędnych trudności. Niezależnie od długości i grubości włosów, broszka Global Fashion 980 comb zapewnia idealną pomoc przy układaniu fryzury.

W przypadku profesjonalnych fryzjerów, broszka Global Fashion 980 comb to niezbędny element ich wyposażenia. Będą mogli dzięki niej szybciej i sprawniej przeprowadzać skomplikowane zabiegi stylizacji fryzur u klientów. Nie są to jednak tylko fryzjerzy, którzy cenią sobie tę broszkę. Global Fashion 980 comb jest produktem, który docenią wszyscy, którzy chcą utrzymać włosy w porządku i zawsze dobrze wyglądać.

Broszka Global Fashion 980 comb jest również wygodna w transporcie, dzięki czemu możemy mieć ją zawsze przy sobie. To świetne rozwiązanie dla osób, które mają w zwyczaju zmieniać fryzurę w ciągu dnia i potrzebują szybkich narzędzi do układania włosów.

Wszystko to sprawia, że broszka Global Fashion 980 comb jest z pewnością inwestycją w produkt, który jest praktyczny, skuteczny i niezwykle cenny. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym fryzjerem, czy po prostu chcesz utrzymać porządek na swojej głowie, ten produkt jest idealny dla Ciebie. Wejdź w świat fryzjerskiego mistrzostwa dzięki broszce Global Fashion 980 comb!