Description:

Perfectly combing and gently untangles hair without damaging them. Has massage effect and stimulates microcirculation thanks to syncam with soft tips.

Global Fashion szczotka do włosów 2052JD N103

Kod produktu: 7549
Pozostała część w magazynie: dużo
12 zł
2,40 €
2,52 $
Opis

Description:

Perfectly combing and gently untangles hair without damaging them. Has massage effect and stimulates microcirculation thanks to syncam with soft tips.

Cechy
Cechy
Przeglądy 106
Wymiary
Długość 24.00
Szerokość 5.50
Wysokość 5.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion szczotka do włosów 2052JD N103 - idealna dla każdego rodzaju włosów

W dzisiejszych czasach dbanie o swoje włosy stało się jednym z najważniejszych elementów pielęgnacji ciała. Zdrowe, lśniące i puszyste pasma włosów to marzenie każdej kobiety, a także coraz częściej mężczyzny. Jednym z najważniejszych narzędzi potrzebnych do zachowania pięknego i zdrowego włosa jest odpowiednia szczotka.

Wśród wielu dostępnych na rynku rodzajów szczotek, szczególną uwagę zwraca Global Fashion szczotka do włosów 2052JD N103. Jest to produkt, który zdobył sobie już wielu klientów na całym świecie.

Co wyróżnia szczotkę Global Fashion 2052JD N103?

Przede wszystkim jest to szczotka wykonana z wysokiej jakości materiałów. Jej włosie to specjalna mieszanka włókien naturalnych i syntetycznych, dzięki czemu szczotkowanie jest łagodne, a jednocześnie skutecznie zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Kształt szczotki Global Fashion 2052JD N103 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu jak najlepszej ergonomii. Szczotka doskonale leży w dłoni, a dzięki specjalnemu uchwytowi nie przesuwa się w czasie czesania.

Dodatkowo, szczotka ta wyposażona jest w specjalne wypustki, które delikatnie masują skórę głowy, pobudzając krążenie. Dzięki temu włosy stają się mocniejsze, a także szybciej rosną.

Jak stosować szczotkę Global Fashion 2052JD N103?

Szczotka ta jest idealna dla każdego rodzaju włosów - zarówno długich, jak i krótkich. Może być stosowana na suche włosy, jak i te jeszcze niedosuszone.

Najlepiej zacząć od końcówek włosów, delikatnie przeczesując je z góry na dół. Następnie przechodzić do coraz wyższych partii włosów, aż do samej skóry głowy.

Ważne jest, aby unikać szczotkowania podczas suszenia włosów przy użyciu suszarki. Taki zabieg może spowodować uszkodzenie włosów i zaostrzenie końcówek.

Podsumowanie

Global Fashion szczotka do włosów 2052JD N103 to produkt, który z pewnością sprosta oczekiwaniom każdego, kto chce zadbać o swoje włosy. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom, zabieg czesania staje się jeszcze przyjemniejszy, a efekty widoczne są już po kilku użyciach.