Product code: RG 103

Global Fashion 06900 comb

Kod produktu: 7537
Pozostała część w magazynie: dużo
6 zł
1,20 €
1,26 $
Opis

Product code: RG 103

Cechy
Cechy
Przeglądy 150
Wymiary
Długość 21.50
Szerokość 6.00
Wysokość 0.40
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion 06900 comb – idealne narzędzie dla każdego stylisty fryzur

Rozczesywanie włosów to częsty zabieg w codziennej pielęgnacji, a także podczas robienia fryzur. Właściwe narzędzia do tego zadania to klucz do osiągnięcia pożądanego efektu. Global Fashion 06900 comb to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i wysoką jakość.

Ta profesjonalna szczotka zapewnia gładkie rozczesywanie włosów bez ich wyrwania. Jej unikalny kształt i ergonomiczna konstrukcja pozwalają na precyzyjne prowadzenie narzędzia, a specjalnie zaprojektowane zęby o różnej długości pozwalają na rozczesywanie zarówno gęstych, jak i cienkich włosów.

Global Fashion 06900 comb wyróżnia się solidną konstrukcją wykonaną z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zapewnia wytrzymałość i trwałość. Szczotka jest również bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, dzięki czemu zawsze możemy mieć pewność, że nasze narzędzie jest higieniczne.

Każdy, kto swoją pracę traktuje profesjonalnie, doceni zalety Global Fashion 06900 comb. To narzędzie nie tylko ułatwi pracę, ale również zagwarantuje najwyższą jakość jej wykonania. Niezależnie od tego, czy jesteś stylistą fryzur czy zwykłym użytkownikiem – warto zainwestować w tę szczoteczkę, aby cieszyć się pięknymi i lśniącymi włosami bez uszkadzania ich struktury.