Czarny grzebień do salonu N014

Kod produktu: 7476
Pozostała część w magazynie: dużo
15,60 zł
3,12 €
3,28 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 35
Wymiary
Długość 27.50
Szerokość 4.50
Wysokość 0.40
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Czarny grzebień do salonu N014 to propozycja dla profesjonalistów, którzy cenią sobie jakość i precyzję wykonania. To narzędzie, które przydaje się w codziennej pracy każdego fryzjera i stylisty.

Grzebień wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które odpowiada za jego trwałość oraz wytrzymałość na uszkodzenia. Czarny kolor nadał mu elegancki i ponadczasowy charakter, który bez wątpienia przypadnie do gustu zarówno klientom, jak i osobom pracującym w branży fryzjerskiej.

Grzebień cechuje się ergonomią - wyprofilowane ranty i odpowiednio wyprofilowane ząbki zapewniają komfort użytkowania nie tylko dla klienta, ale także dla fryzjera. Dlatego też praca z nim jest nie tylko szybsza, ale także bardziej precyzyjna. Odpowiednio rozstawione ząbki pozwalają na łatwe rozczesywanie włosów oraz wykonanie przeróżnych stylizacji, zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych.

Czarny grzebień do salonu N014 to niezwykle uniwersalne narzędzie, które znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w salonie fryzjerskim, ale także w domu. Dzięki solidnej konstrukcji oraz trwałych materiałom, użytkownik może cieszyć się jego funkcjonalnością przez lata, co przekłada się na oszczędność na dłuższą metę.

Podsumowując, czarny grzebień do salonu N014 to propozycja dla tych, którzy stawiają na jakość, niezawodność i profesjonalizm. Dzięki jego wszechstronnemu zastosowaniu, korzystanie z niego może być łatwe i przyjemne dla każdego, kto dba o swoją fryzurę i wygląd.