Description:

Perfectly combes and detangles hair gently without damaging it. It has a massage effect and stimulates microcirculation thanks to its soft-tipped brushes.

Okrągła szczotka do stylizacji włosów-1410 N43

Kod produktu: 7451
Pozostała część w magazynie: dużo
26 zł
5,28 €
5,54 $
Opis

Description:

Perfectly combes and detangles hair gently without damaging it. It has a massage effect and stimulates microcirculation thanks to its soft-tipped brushes.

Cechy
Cechy
Przeglądy 262
Wymiary
Długość 25.00
Szerokość 10.00
Wysokość 5.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Okrągła szczotka do stylizacji włosów-1410 N43 to profesjonalne narzędzie, które pomaga w szybkim i skutecznym tworzeniu idealnych fryzur. Szczotka ta posiada ergonomiczny kształt i wygodny uchwyt, co sprawia, że możemy z nią pracować przez wiele godzin bez odczuwania zmęczenia.

Jedną z największych zalet okrągłej szczotki do stylizacji włosów jest to, że doskonale radzi sobie z nadawaniem objętości i kręceniem włosów. Dzięki swojej okrągłej formie możemy wykonać piękne fale lub naturalne loki, a także podnieść włosy u nasady, aby uzyskać efekt pięknie ułożonej fryzury.

Okrągła szczotka do stylizacji włosów-1410 N43 wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia jej trwałość i odporność na uszkodzenia. Włosie szczotki jest delikatne i łagodnie masuje skórę głowy, co przyspiesza krążenie krwi i wpływa korzystnie na kondycję włosów.

Szczotka ta jest szczególnie polecana dla osób o krótkich lub średnich włosach, ale sprawdzi się również u długowłosych osób, które chcą uzyskać efekt naturalnego i delikatnego loki. Okrągła szczotka do stylizacji włosów-1410 N43 to narzędzie, które powinno znaleźć się w każdej profesjonalnej salonie fryzjerskiej, jak również w domowym zestawie do stylizacji włosów. Dzięki niej nasze włosy będą wyglądały pięknie i zdrowo, a my zyskamy pewność siebie i cieszące się podziwem spojrzenia innych.