Description:

Ideal for giving the hair volume and styling large curls. Provides easy direct perms and straightening curly hair.

Global Fashion Miotła 9518KMU

Kod produktu: 7412
Pozostała część w magazynie: dużo
14,40 zł
2,88 €
3,02 $
Opis

Description:

Ideal for giving the hair volume and styling large curls. Provides easy direct perms and straightening curly hair.

Cechy
Cechy
Przeglądy 167
Wymiary
Długość 26.00
Szerokość 11.00
Wysokość 6.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion Miotła 9518KMU - idealna pomoc w pracy dla każdego fryzjera

Global Fashion Miotła 9518KMU to jedno z niezbędnych narzędzi pracy każdego fryzjera. Miotła ta świetnie sprawdza się do czyszczenia włosów z ułożenia, pyłu i innych nieczystości, które pozostają na podłożu przy pracy z klientem. Jest to ważne nie tylko z punktu higieny, ale także z perspektywy estetyki i profesjonalizmu.

Miotła Global Fashion 9518KMU została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje wytrzymałość i trwałość użytkowania. Jej specjalna konstrukcja pozwala na skuteczne zbieranie włosów i innych drobnych elementów, a ergonomicznie ukształtowany uchwyt zapewnia wygodę w użyciu.

Miotła ta jest łatwa w czyszczeniu - wystarczy ją przemyć wodą i od czasu do czasu wymienić wkład. Jej nowoczesny design i kolorystyka czynią ją także atrakcyjnym elementem wystroju salonu fryzjerskiego.

Global Fashion Miotła 9518KMU jest uniwersalna i może być stosowana przy różnych rodzajach prac - od podkoszulki podczas strzyżenia, po usuwanie włosów z podłogi po zakończonej usłudze fryzjerskiej.

Zatem, dla każdego fryzjera, który ceni sobie wysoką jakość i profesjonalizm w swojej pracy, Global Fashion Miotła 9518KMU będzie doskonałym wyborem. Dzięki niej, praca stanie się łatwiejsza, szybsza i bardziej estetyczna, co zaspokoi oczekiwania klientów i zwiększy satysfakcję z wykonywanej pracy.