Description:

The hair crab is a convenient plastic hairdressing accessory that allows you to fix your hair and makes it easier for the hairdresser to separate the hair.

Kraby barbera 12 szt.

Kod produktu: 7201
Pozostała część w magazynie: dużo
9,60 zł
1,92 €
2,02 $
Opis

Description:

The hair crab is a convenient plastic hairdressing accessory that allows you to fix your hair and makes it easier for the hairdresser to separate the hair.

Cechy
Cechy
Przeglądy 276
Liczba sztuk w pudełku 12
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Kraby Barbera 12 sztuk - jakie to urządzenie? Czy warto je stosować w pracach fryzjerskich? Odpowiedź jest prosta: kraby to nic innego jak zwykłe zaciski do włosów, które są niezbędne w pracy każdego fryzjera.

Zaciski te mają wiele zalet. Po pierwsze, umożliwiają fryzjerowi dostęp do danego fragmentu włosów, co ułatwia przycinanie i modelowanie fryzury. Po drugie, pozwala to również na kontrolowanie możnaść każdego ruchu i precyzyjne wykonanie pracy. Kraby sprawiają, że włosy nie przesuwają się i nie przeszkadzają w czasie modelowania fryzury.

Kraby Barbera 12 szt. to wybór właśnie dla fryzjerów, którzy chcą uzyskać coś więcej niż tylko standardowe zaciski do włosów. Są one również wygodne w użyciu, unikalne, ponieważ wyposażone są w dodatkowe obrożki, które utrzymują włosy na pewno sąsiedztwie.

Kraby Barbera 12 szt. to produkt marki Barbera – jednego z liderów wśród producentów narzędzi fryzjerskich. Produkty tej firmy cieszą się dużą popularnością wśród profesjonalistów i amatorów, którzy cenią sobie trwałość i funkcjonalność narzędzi.

Podsumowując, kraby Barbera to innowacyjne i wygodne rozwiązanie dla każdego fryzjera, a zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie solidne narzędzia i perfekcyjne wykonanie. Są to zaciski niezbędne w każdym salonie fryzjerskim.