Product code: D 0.15,13mm

False eyelashes in a economic professional packing Global Fashion.

Zestaw rzęs Global Fashion D ribbon 0,15,13 mm

Kod produktu: 7052
Pozostała część w magazynie: dużo
48 zł
9,60 €
10,08 $
Opis

Product code: D 0.15,13mm

False eyelashes in a economic professional packing Global Fashion.

Cechy
Cechy
Przeglądy 133
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw rzęs Global Fashion D ribbon to produkt, stworzony z myślą o kobietach, które chcą mieć pięknie podkreślone oczy. Zestaw ten składa się z 12 linii syntetycznych rzęs, które mają grubość 0,15 mm i długość 13 mm.

Rzęsy te wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są one trwałe, odporne na mechaniczne uszkodzenia oraz wodoodporne. Zestaw rzęs Global Fashion D ribbon idealnie nadaje się do profesjonalnego wykonywania zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs. Każdy, kto zdecyduje się na używanie tych rzęs, będzie mógł cieszyć się ich naturalnym wyglądem, a jednocześnie przedłużają one rzęsy optycznie, co daje bardzo piękny efekt.

Rzęsy Global Fashion D ribbon są łatwe w aplikacji, dzięki czemu można je nałożyć szybko i sprawnie. Linie rzęs mogą być łatwo przycięte do wymaganego rozmiaru, co pozwoli na uzyskanie idealnego efektu. Zestaw ten jest również bardzo wydajny, co oznacza, że ​​jeden opakowanie może wystarczyć na wiele zabiegów.

Zestaw rzęs Global Fashion D ribbon to idealny produkt dla każdej kobiety, która pragnie mieć pięknie podkreślone oczy. Dzięki tym rzęsom można uzyskać bardzo naturalny, a zarazem wyjątkowo piękny efekt, który z pewnością zrobi wrażenie na innych. Produkt ten warto polecić każdemu, kto szuka produktów wysokiej jakości, a jednocześnie chce cieszyć się pięknym wyglądem swoich rzęs.