Product code: D 0.20, 11 mm

False eyelashes in a economic professional packing Global Fashion. How to glue false eyelashes.

Global Fashion D 0.20, 11 mm zestaw rzęs z taśmy

Kod produktu: 7025
Pozostała część w magazynie: dużo
48 zł
9,60 €
10,08 $
Opis

Product code: D 0.20, 11 mm

False eyelashes in a economic professional packing Global Fashion. How to glue false eyelashes.

Cechy
Cechy
Przeglądy 139
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion D 0.20, 11 mm zestaw rzęs z taśmy to jeden z najpopularniejszych produktów wśród osób zajmujących się naszymi rzęsami. Jest to idealny zestaw dla tych, którzy chcą uzyskać piękne, długie i gęste rzęsy.

Rzęsy z zestawu są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo trwałe i wygodne w noszeniu. Długość 11 mm sprawia, że ​​są one idealne dla większości kształtów oczu, a grubość 0.20 nadaje im naturalny wygląd, bez przesady.

Zestaw zawiera wiele rzęs, co pozwala na ich długotrwałe użytkowanie. Mogą być one używane zarówno do codziennych stylizacji, jak i na wyjątkowe okazje, takie jak wesela czy wieczorne przyjęcia.

Zastosowanie rzęs z taśmy naprawdę nie jest trudne. Wystarczy nałożyć specjalne klej na naturalne rzęsy i delikatnie umieścić sztuczne rzęsy na nich. Można je lekko przycisnąć palcami, aby upewnić się, że klej dobrze przylega.

Dzięki zestawowi rzęs Global Fashion D 0.20, 11 mm z taśmy, można szybko i łatwo uzyskać piękne rzęsy, które będą wyglądały naturalnie i pięknie.

Warto jednak pamiętać, że nie powinno się przesadzać z ilością nałożonych rzęs, ponieważ może to prowadzić do zagęszczenia rzęs naturalnych. Wybierając właściwe dla siebie długości i grubości rzęs, można uzyskać piękny i harmonijny efekt, który będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom i stylowi.

W skrócie, zestaw Global Fashion D 0.20, 11 mm z taśmy, to idealny produkt dla każdej kobiety, która chce uzyskać piękne rzęsy, ale nie ma czasu ani chęci na codzienne zabiegi pielęgnacyjne. To wygodne i łatwe w zastosowaniu rozwiązanie, które pozwoli Ci poczuć się pięknie i pewnie w każdej sytuacji.