Product code: D 0.15,10 mm

False eyelashes in a economic professional packing Global Fashion.

Zestaw rzęs Global Fashion D ribbon 0,15,10 mm

Kod produktu: 7024
Pozostała część w magazynie: dużo
48 zł
9,60 €
10,08 $
Opis

Product code: D 0.15,10 mm

False eyelashes in a economic professional packing Global Fashion.

Cechy
Cechy
Przeglądy 451
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Zestaw rzęs Global Fashion D ribbon 0,15,10 mm - perełka wśród produktów do przedłużania rzęs. Rzęsy to ważny element każdej kobiecej stylizacji, dodają charakteru i wyostrzają spojrzenie. Jednak nie każda kobieta może pochwalić się zadowalającą ilością długich, mocnych i naturalnych rzęs. Dlatego też, coraz więcej pań decyduje się na usługi przedłużania rzęs. 

Produkt firmy Global Fashion to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje spektakularny efekt, a jednocześnie bezpieczeństwo i trwałość. Rzęsy z zestawu D ribbon są wykonane z wysokiej jakości syntetycznych włókien, które są lekkie i elastyczne. Dzięki temu, nie obciążają naturalnych rzęs i są wygodne w noszeniu. 

Zestaw zawiera czarne rzęsy krzyżowe o grubości 0,15 i długości 10 mm. Idealnie nadają się do stworzenia subtelnego i naturalnego efektu, bez przesadnego przeciążenia spojrzenia. Są to rzęsy miłe dla oka i nieprzesadzone, które nadają się zarówno na co dzień, jak i na ważne okazje. 

Rzęsy z zestawu Global Fashion D ribbon 0,15,10 mm są łatwe w aplikacji, więc osobom początkującym również radzą sobie z ich nałożeniem. Wystarczy, że przestrzegą prostych zasad i zastosują się do instrukcji producenta. 

Bezpieczeństwo to priorytet w przypadku usług kosmetycznych, dlatego warto zwrócić uwagę na odpowiednie certyfikaty. Global Fashion to firma, która dba o jakość swoich produktów i udziela wsparcia swoim klientom. Zestaw rzęs D ribbon 0,15,10 mm posiada wymagane certyfikaty i spełnia normy jakościowe. 

Podsumowując, zestaw rzęs Global Fashion D ribbon 0,15,10 mm to świetny wybór dla osób, które chcą mieć piękne, naturalne i zdrowe rzęsy. Dzięki innowacyjnej technologii i wysokiej jakości materiałom, można cieszyć się spektakularnym efektem przez wiele tygodni. Produkt jest łatwy w aplikacji, a zarazem bezpieczny dla zdrowia. Warto zainwestować w taki luksus i podkreślić swoją kobiecość w prosty i elegancki sposób.