Product code: D 0.15 12 mm

False eyelashes in a economic professional packing Global Fashion.

Global Fashion D 0,15,12 mm zestaw rzęs z wstążką

Kod produktu: 7016
Pozostała część w magazynie: dużo
48 zł
9,60 €
10,08 $
Opis

Product code: D 0.15 12 mm

False eyelashes in a economic professional packing Global Fashion.

Cechy
Cechy
Przeglądy 104
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion D 0,15,12 mm zestaw rzęs z wstążką to produkt, który cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet na całym świecie. Dzięki niemu można w prosty sposób podkreślić swoje oczy i dodać im wyjątkowego uroku.

Zestaw ten zawiera rzesy o długości 12 mm, które są bardzo delikatne i naturalnie wyglądające. Są one wykonane z wysokiej jakości syntetycznego materiału, dzięki czemu są trwałe i odporne na zniszczenie. Dodatkowo, ich grubość wynosi jedynie 0,15 mm, co czyni je bardzo lekkimi i komfortowymi w noszeniu.

Cechą wyróżniającą ten zestaw jest jego opakowanie w postaci wstążki. Dzięki temu łatwiej jest przechowywać rzęsy, a także transportować je w podróży. Wstążka jest wykonana z miękkiego materiału, co chroni rzęsy przed uszkodzeniem.

Na rynku dostępne są różne rodzaje zestawów rzęs, jednak Global Fashion D 0,15,12 mm zestaw rzęs z wstążką wyróżnia się nie tylko swoją jakością, ale także eleganckim wyglądem. Jest to idealny produkt dla kobiet, które chcą podkreślić swoją urodę w prosty i subtelny sposób.

Podsumowując, Global Fashion D 0,15,12 mm zestaw rzęs z wstążką to produkt, który spełni oczekiwania każdej kobiety. Dzięki niemu można uzyskać piękne i naturalne spojrzenie bez konieczności stosowania codziennego makijażu. Polecamy go wszystkim kobietom, które chcą wyglądać pięknie i zawsze być w centrum uwagi.