Product code: NR 23 Rubber nozzle for polishing of nails, removal of dead skin. It's designed to work more efficiently, for working in narrow areas such as side bolsters and cuticle without scratching the nail.

Gumowy pad polerski (twardy, gruby) 1 szt.

Kod produktu: 6913
Numer pozycji: NAP-22
Pozostała część w magazynie: dużo
12 zł
2,40 €
2,52 $
Opis

Product code: NR 23 Rubber nozzle for polishing of nails, removal of dead skin. It's designed to work more efficiently, for working in narrow areas such as side bolsters and cuticle without scratching the nail.

Cechy
Cechy
Numer pozycji NAP-22
Przeglądy 52
Liczba sztuk w pudełku 1
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Gumowy pad polerski (twardy, gruby) - idealny do nałożenia lakieru na paznokcie

Jeśli jesteś miłośniczką manikiuru, z pewnością interesowała Cię kiedyś sprawa profesjonalnego nałożenia lakieru na paznokcie. Wielu specjalistów stosuje w tym celu gumowy pad polerski, który pozwala na równomierne nałożenie farby bez smug i nierówności. Gumowy pad polerski (twardy, gruby) to produkt, który z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Gumowy pad polerski (twardy, gruby) to nowoczesne narzędzie polecane przez profesjonalistów w branży kosmetycznej. Dzięki swojej wytrzymałości i precyzyjnej fakturze, pozwala na równomierne rozprowadzenie lakiery na paznokciach, co przekłada się na doskonały efekt estetyczny. 

Podczas wykonywania manicure ważne jest, aby zadbać o każdy detal. Dlatego też gumowy pad polerski (twardy, gruby) jest wyposażony w odpowiednio dobraną grubość, która zapewnia wysoką jakość wykonania. Twarda i gruba struktura zapewnia odpowiednią stabilność oraz dokładne i precyzyjne nałożenie lakieru. 

Należy również podkreślić, że gumowy pad polerski (twardy, gruby) jest bardzo wygodny w użyciu. Dzięki swojej formie, idealnie leży w dłoni i pozwala na precyzyjne wykonanie każdego ruchu. Narzędzie to nabiera wagi szczególnie podczas wykonywania skomplikowanych wzorów, gdzie wymagane są niuansy, precyzja i delikatność.

W skład gumowego pada polerskiego (twardy, gruby) wchodzą specjalne materiały, które zapewniają długotrwałe użytkowanie, a jednocześnie łatwość w czyszczeniu. Produkt ten może być używany wiele razy, dzięki czemu można oszczędzić na kosztach i cieszyć się pięknym manicure przez długi czas. 

Reasumując, gumowy pad polerski (twardy, gruby) to produkt, na który powinna zwrócić uwagę każda miłośniczka pięknych paznokci. Nie tylko pozwoli osiągnąć doskonały efekt estetyczny, ale również zapewni wygodne i łatwe w użyciu przyrządzenie manicure. Zapraszamy do zakupu gumowego pada polerskiego (twardy, gruby) i odkrycia jego nieocenionych zalet!