Product code: PS 01 K202

Very handy container with 12 cans with lid.

Can be used for Swarovski stones and other nail decor.

Puste pojemniki

Kod produktu: 1602
Numer pozycji: EK-6
Pozostała część w magazynie: dużo
9,84 zł
1,97 €
2,07 $
Opis

Product code: PS 01 K202

Very handy container with 12 cans with lid.

Can be used for Swarovski stones and other nail decor.

Cechy
Cechy
Numer pozycji EK-6
Przeglądy 214
Numer półki do magazynu K202
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 9.00
Wysokość 2.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Puste pojemniki to nieodłączny element naszego życia codziennego, które zapewniają nam wygodę i porządek. Możemy je spotkać zarówno w kuchni, w biurze, jak i w salonie kosmetycznym czy w sklepie.

W kuchni pojemniki z plastiku czy szkła są niezbędne do przechowywania artykułów spożywczych. Dzięki nim łatwo zachować porządek w szafkach, a jednocześnie chronimy jedzenie przed kurzem i insektami. Pojemniki z wygodnymi zamkami i pokrywkami zabezpieczają również jedzenie przed wyschnięciem i zapachami.

W biurze puste pojemniki są idealnym rozwiązaniem do przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak spinacze, długopisy czy zapasowe baterie. Dzięki nim wszystko jest w swoim miejscu i łatwo znaleźć potrzebną rzecz. Pojemniki z wygodnymi uchwytami ułatwiają także przemieszczanie się z potrzebnymi narzędziami.

W salonie kosmetycznym pojemniki stają się nieodłącznym elementem, zwłaszcza w czasie wykonywania manicure i pedicure. Dzięki nim łatwo utrzymać porządek i zapewnić higienę, a jednocześnie chroni się narzędzia przed uszkodzeniem. Pojemniki z ozdobnymi elementami, takimi jak kryształki, dodają elegancji i stylu.

W sklepie, puste pojemniki są wykorzystywane do przechowywania produktów w magazynie, a także do wydawania i pakowania artykułów spożywczych. Dzięki temu klienci mogą łatwo wybrać potrzebne produkty i zapakować je w wygodny sposób.

Warto dodać, że puste pojemniki są także przyjazne dla środowiska, ponieważ w przeciwieństwie do jednorazowych opakowań, można je wielokrotnie używać i rezyklingować.

W dzisiejszych czasach, puste pojemniki to niezbędny element naszego życia codziennego, który zapewnia wygodę, porządek i przyjazność dla środowiska. Bez nich trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie zarówno domu, jak i wielu firm i sklepów.