Frezarka do paznokci 10000 obr/min, YB-26-różowa

Kod produktu: 6411
Numer pozycji: YB-26-pink
Pozostała część w magazynie: dużo
48 zł
9,60 €
10,08 $
Cechy
Cechy
Numer pozycji YB-26-pink
Przeglądy 483
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Frezarka do paznokci YB-26 to doskonałe narzędzie dla każdej osoby, która chce zadbać o swoje dłonie i stopy w domowym zaciszu. Ten model oferuje 10 000 obr./min, co umożliwia precyzyjną pracę przy skracaniu i kształtowaniu paznokci oraz usuwaniu odcisków i zrogowaceń.

Jedną z największych zalet tej frezarki jest jej kolor - różowy. To estetyczny dodatek, który sprawia, że podczas wykonywania manicure lub pedicure czujemy się jak w prawdziwym salonie kosmetycznym. Frezarka ma też ergonomiczną konstrukcję, co znacznie ułatwia jej obsługę.

YB-26 została wyposażona w silnik o wysokiej mocy, dzięki czemu zapewnia wydajność i dłuższą żywotność. Frezarka korzysta ze standardowych końcówek, co umożliwia wymianę ich w zależności od potrzeb i preferencji użytkownika.

Frezarka YB-26 jest też bardzo cicha i zapewnia płynną regulację prędkości obrotowej. To oznacza, że jej działanie jest bardzo komfortowe i przyjemne, a jednocześnie pozwala na precyzyjną pracę. Jest to szczególnie ważne dla osób, które mają wrażliwe paznokcie lub stopy.

Podsumowując, frezarka do paznokci YB-26 to doskonałe narzędzie dla każdej osoby, która chce zadbać o swoje dłonie i stopy. Oferuje wysoką wydajność przy jednoczesnym zachowaniu cichej i płynnej pracy. Różowy kolor dodaje estetycznego wyglądu, a ergonomiczna konstrukcja zapewnia komfortowe użytkowanie. To narzędzie, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem.