Product code: PS 07

Very convenient packaging with 12 jars.

You can use for Swarovski stones and other decor for the nails.

Puste kieliszki do pojemników

Kod produktu: 1559
Pozostała część w magazynie: mały
14,88 zł
2,98 €
3,12 $
Opis

Product code: PS 07

Very convenient packaging with 12 jars.

You can use for Swarovski stones and other decor for the nails.

Cechy
Cechy
Przeglądy 160
Wymiary
Długość 8.00
Szerokość 4.00
Wysokość 11.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Puste kieliszki do pojemników – wygodne i praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto zajmuje się paznokciami. To jedna z podstawowych akcesoriów każdej osoby, która wykonuje manicure czy pedicure w warunkach domowych lub zawodowych.

Kieliszki do pojemników są idealnym rozwiązaniem do przechowywania różnego rodzaju kosmetyków, takich jak lakiery do paznokci, wodę i płyny do usuwania lakierów czy olejki pielęgnacyjne. Pozwalają zachować porządek i uporządkować wszystkie kosmetyki w jednym miejscu.

Kieliszki są wykonane z trwałego materiału, dzięki temu są odporne na uszkodzenia i zarysowania. Nie wymagają specjalnych warunków przechowywania i łatwo można je wyczyścić.

Dzięki małej wielkości, kieliszki są bardzo poręczne i można je zabierać ze sobą wszędzie. Dzięki temu, że mogą być kupowane w zestawach, łatwo można je rozdzielać na różne kosmetyki i umieszczać w różnych miejscach.

Puste kieliszki do pojemników to idealna propozycja dla osób, które uwielbiają zadbać o swoje paznokcie oraz dla profesjonalistów zajmujących się stylizacją paznokci. Przydają się w domowych warunkach, ale również w salonach kosmetycznych, gdzie są nieodzownym elementem wyposażenia.

Podsumowując, kieliszki do pojemników to nie tylko wygodne i praktyczne rozwiązanie do przechowywania kosmetyków, ale również świetne narzędzie do organizacji swojego stanowiska pracy. Bez nich ciężko wyobrazić sobie pracę w dziedzinie stylizacji paznokci, więc warto zainwestować w ten praktyczny akcesorium.