Frezaraka do manicure i pedicure STRONG-90 65W 35000 obrotów

Kod produktu: 6394
Numer pozycji: VR-DR90
Pozostała część w magazynie: dużo
528 zł
105,60 €
110,88 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 913
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Frezarka STRONG-90 to wysoce zaawansowany aparat do pielęgnacji paznokci, który umożliwia wykonanie perfekcyjnego manicure i pedicure w sposób łatwy, bezpieczny i skuteczny. Dzięki mocy 65 W oraz prędkości obrotowej wynoszącej aż 35 000 obrotów na minutę, frezarka ta świetnie radzi sobie z usuwaniem martwego naskórka, plam, zrogowaciałej skóry a także poprawie stanu płytki paznokcia.

Frezarka STRONG-90 to urządzenie wyposażone w kilka rodzajów końcówek, dzięki którym można wykonywać wiele różnorodnych zabiegów. W zestawie znajdują się głowice do frezowania, polerowania, szlifowania i wiercenia, co umożliwia wykonanie zarówno delikatnych jak i bardziej skomplikowanych zabiegów na paznokciach i skórze wokół nich.

Frezarka STRONG-90 wyróżnia się nie tylko swoimi możliwościami, ale też wysoką jakością wykonania oraz stabilnością pracy. Posiada trzy prędkości oraz możliwość zmiany kierunku obrotów, co pozwala na precyzyjne i dokładne wykonanie każdego zabiegu.

Zarówno profesjonaliści, jak i osoby dbające o swoje paznokcie w domowym zaciszu doceniają jakość i niezawodność frezarki STRONG-90. To urządzenie, które pozwala na wykonanie kompleksowej pielęgnacji paznokci i skóry wokół nich, a także daje wiele możliwości do kreatywnego eksperymentowania z nowymi stylizacjami.