Szczotki silikonowe dwustronne 5 szt.

Kod produktu: 5856
Pozostała część w magazynie: dużo
34 zł
6,72 €
7,06 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 243
Liczba sztuk w pudełku 5
Wymiary
Długość 19.00
Szerokość 7.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Szczotki silikonowe dwustronne 5 szt. to produkt, który z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom dbającym o swoje dłonie i paznokcie. Szczotki te są wykonane z wysokiej jakości silikonu, co gwarantuje ich trwałość oraz łatwość w utrzymaniu czystości.

Szczotki są dwustronne, co oznacza, że mają możliwość wykorzystania obu stron. Każda ze stron posiada inny rodzaj szczoteczki - jedna stronę tworzą grubsze, bardziej szorstkie włókna, które idealne są do usuwania zanieczyszczeń z paznokci, a druga stronę stanowią delikatniejsze włókna, które idealnie nadają się do polerowania paznokci.

Dzięki swojej konstrukcji oraz zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, szczotki silikonowe dwustronne 5 szt. są bardzo łatwe w użyciu oraz doskonale radzą sobie ze wszystkimi rodzajami lakierów i hybryd.

Każda z pięciu szczotek ma inny kolor, co ułatwia ich rozróżnienie oraz pozwala na indywidualne wykorzystanie. W dodatku, ze względu na swoją niewielką wielkość, szczotki te są bardzo praktyczne w użyciu - można je zabrać ze sobą wszędzie i zawsze mieć pod ręką w razie potrzeby.

Podsumowując, szczotki silikonowe dwustronne 5 szt. to produkt, który z pewnością przypadnie do gustu każdej osobie dbającej o estetykę swoich dłoni i paznokci. Łatwe w użyciu, trwałe oraz praktyczne - zachęcamy do wypróbowania tego produktu i przekonania się o jego zaletach osobiście.