Product code: GB-A08

Color gel 4D - used for decorative molding. Has an intense color. Gel ideal for creating voluminous designs. After polymerization has a beautiful matte texture, similar to acrylic modelling.

Curing time in UV/LED lamps - 2 min.

4D Global Fashion żel do rzeźbienia, ciemny fiolet 7 g

Kod produktu: 5849
Pozostała część w magazynie: dużo
6 zł
1,20 €
1,26 $
Opis

Product code: GB-A08

Color gel 4D - used for decorative molding. Has an intense color. Gel ideal for creating voluminous designs. After polymerization has a beautiful matte texture, similar to acrylic modelling.

Curing time in UV/LED lamps - 2 min.

Cechy
Cechy
Przeglądy 193
Okres trwałości 3 lata
Numer koloru
Wymiary
Długość 3.50
Szerokość 3.50
Wysokość 2.80
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

4D Global Fashion żel do rzeźbienia, ciemny fiolet 7 g - artykuł

Jeśli jesteś miłośniczką manicure i zawsze dążysz do tego, aby Twoje paznokcie wyglądały perfekcyjnie, to na pewno nie raz słyszałaś o żelu do rzeźbienia. To produkt, który pozwala na zrobienie niezwykle pięknych i trwałych paznokci. Jednym z najlepszych żeli na rynku jest właśnie 4D Global Fashion żel do rzeźbienia w kolorze ciemnego fioletu.

4D Global Fashion to marka, która od wielu lat zajmuje się produkcją kosmetyków do paznokci. Ich produkty są bardzo popularne wśród kobiet, ponieważ są nie tylko estetyczne, ale także bardzo trwałe. Żel do rzeźbienia w kolorze ciemnego fioletu to jedna z ich najnowszych propozycji, która z pewnością przypadnie do gustu niejednej miłośniczce paznokci.

Żel do rzeźbienia 4D Global Fashion charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrymi właściwościami modelującymi. Dzięki niemu będziesz mogła zrobić piękne paznokcie, które będą się prezentować nie tylko estetycznie, ale także bardzo trwale. Żel jest bardzo elastyczny, co sprawia, że łatwo się go nakłada. Dzięki temu będziesz mogła modelować paznokcie, jak zechcesz, bez obaw o to, że żel się łamie.

Kolor ciemnego fioletu to bardzo modny kolor w obecnym sezonie. Dzięki temu żelowi możesz zrobić piękne paznokcie, które będą idealnie pasować do jesiennej garderoby. Kolor ten charakteryzuje się tym, że nie jest zbyt intensywny, więc będziesz mogła go nosić zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

4D Global Fashion żel do rzeźbienia, ciemny fiolet 7 g to produkt, na który warto zwrócić uwagę, jeśli chcesz mieć piękne i trwałe paznokcie. Dzięki niemu będziesz mogła zrobić piękne paznokcie w modnym kolorze, który będzie idealnie pasował do Twojej jesiennej garderoby. Jeśli więc szukasz produktu, który pozwoli Ci na zrobienie pięknych paznokci, to 4D Global Fashion żel do rzeźbienia w kolorze ciemnego fioletu jest idealny dla Ciebie.