Product code: DE 04-1

Acrylic powder is used for variety of colors volumetric design of the nails in the moulding with the use of gels and acrylics, gel – lacquer and varnish manicure.

Puder akrylowy, 10 kolorów, Global Fashion, wieża

Kod produktu: 1483
Pozostała część w magazynie: mały
28 zł
5,52 €
5,80 $
Opis

Product code: DE 04-1

Acrylic powder is used for variety of colors volumetric design of the nails in the moulding with the use of gels and acrylics, gel – lacquer and varnish manicure.

Cechy
Cechy
Przeglądy 199
Numer półki do magazynu j21
Wymiary
Długość 3.00
Szerokość 3.00
Wysokość 15.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Puder akrylowy to jedna z najpopularniejszych form zdobienia paznokci. Własne, pięknie wykonane paznokcie są marzeniem każdej kobiety. Dzięki puderowi akrylowemu możemy je jeszcze bardziej piękniejsze i eleganckie. Puder akrylowy Global Fashion to jedna z najlepszych i najczęściej wybieranych marki, zapewniająca trwałość i wysoką jakość użytych produktów.

Tak jak w przypadku farb akrylowych, puder akrylowy jest idealny do wykonywania różnorodnych wzorów i dekoracji na paznokciach. Ten rodzaj pudru stosowany jest w połączeniu z płynem monomerem, dzięki czemu tworzy się elastyczna masa, która pozwala na wykonywanie różnorodnych form i kształtów paznokci.

Producenci pudru akrylowego oferują wiele różnych wariantów kolorystycznych. Global Fashion wprowadził na rynek 10 kolorów puder, które są bardzo modnymi odcieniami i idealnie pasują do obecnych trendów w modzie paznokciowej. Szeroka paleta kolorów pozwoli każdej kobiecie na wybór pudru najlepiej odpowiadającego jej stylowi i upodobaniom.

Do przechowywania pudru akrylowego warto zainwestować w wieżę, która pomieści nie tylko więcej produktu, ale również ułatwi odpowiednie przechowywanie i organizację. Global Fashion oferuje wieże do przechowywania pudru, które są bardzo praktyczne i wygodne do użytkowania.

Podsumowując, puder akrylowy to doskonały wybór dla każdej kobiety, która chce mieć piękne paznokcie o eleganckiej i wyjątkowej formie. Global Fashion oferuje najwyższą jakość pudru akrylowego i szeroki wybór kolorów. Warto zainwestować również w wieżę, która pozwoli na bezpieczne przechowywanie i organizację pudru akrylowego. Dzięki tym produktom, wykonanie idealnego manicure staje się prostsze i bardziej przyjemne.