Flat, straight brush with medium width, semicircular shape, for gel application.

Płaski żelowy pędzelek do języka nr 8, Global Fashion

Kod produktu: 5629
Numer pozycji: VR-BF961
Pozostała część w magazynie: dużo
7,20 zł
1,44 €
1,51 $
Opis

Flat, straight brush with medium width, semicircular shape, for gel application.

Cechy
Cechy
Numer pozycji GF-22-8
Przeglądy 204
Wymiary
Długość 18.00
Szerokość 1.50
Wysokość 0.70
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Płaski żelowy pędzelek do języka Global Fashion nr 8 to narzędzie, które z pewnością przyda się każdemu, kto zajmuje się stylizacją paznokci. To wysokiej jakości produkt, który za sprawą swojej konstrukcji zapewnia precyzyjne i dokładne malowanie oraz łatwe aplikowanie żelu.

Pędzelek ten posiada syntetyczne włosie wykonane z wysokiej klasy nylonu. Dzięki temu jest bardzo wytrzymały i odporny na zniszczenia. Włosie jest odpowiednio zwarte i ułożone w sposób umożliwiający łatwe przyleganie do paznokcia, co umożliwia równomierne i precyzyjne rozprowadzenie produktu.

Konstrukcja pędzla to również atut tego produktu. Solidna i ergonomiczna rączka wykonana z wytrzymałego plastiku zapewnia pewny chwyt i intuicyjne korzystanie z narzędzia. Dzięki odpowiedniemu kształtowi pędzel utrzymuje się nawet w trudnych do dostępu miejscach, co pozwala na dokładne i precyzyjne zadbanie o każdy detal stylizacji.

Pędzelek jest niezwykle prosty w użyciu. Wystarczy nałożyć na niego odpowiednią ilość produktu, a następnie precyzyjnie rozprowadzić go na płytce paznokcia. Dzięki temu każda stylizacja może zostać wykonana w szybki i łatwy sposób, a jej efekt końcowy z pewnością będzie zadowalający.

Płaski żelowy pędzelek do języka Global Fashion nr 8 to zatem narzędzie, którego nie powinno zabraknąć w zestawie każdej stylistki paznokci. To wysokiej jakości produkt, który zapewnia łatwe i dokładne aplikowanie żelu, dzięki czemu każda stylizacja będzie wyglądać zjawiskowo i perfekcyjnie.