Product Code: Cuticle Pusher 3

Double-sided cuticle pusher

1st side, pushes the cuticle away from the nail

The 2nd side is for cleaning nails.

Information for wholesale customers: order from 6 pieces

Pędzelek do skórek 3

Kod produktu: 5617
Pozostała część w magazynie: dużo
15,60 zł
3,12 €
3,28 $
Opis

Product Code: Cuticle Pusher 3

Double-sided cuticle pusher

1st side, pushes the cuticle away from the nail

The 2nd side is for cleaning nails.

Information for wholesale customers: order from 6 pieces

Cechy
Cechy
Przeglądy 507
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Pędzel do skórek 3 to niezbędny element każdej kompletnie wyposażonej kosmetyczki. Stanowi on podstawowy element w pielęgnacji i przygotowaniu paznokci do malowania lub przedłużania ich z pomocą akrylu lub żelu. Pędzel ten jest niewielki i bardzo wygodny w użyciu, co pozwala na precyzyjną i skrupulatną pracę, co jest bardzo ważne w przypadku wykonania utwardzania i przedłużania paznokci.

Pędzel do skórek 3, jak każdy inny pędzel, składa się z dwóch elementów: rączki i włosia. Rączka może być drewniana lub plastikowa i powinna dobrze leżeć w dłoni, aby umożliwić komfortową pracę. Włosie pędzla do skórek 3 jest wykonane z naturalnego włosia lub syntetycznego materiału. Pędzle do skórek 3 z naturalnym włosiem są bardziej delikatne i nie podrażniają skóry, co sprawia, że ​​są one doskonałe dla osób o wrażliwej skórze.

Pędzel do skórek 3 służy do odsłaniania naskórka wokół paznokci, a także do usuwania pozostałości farby na skórze po malowaniu paznokci. Jest on niezwykle ważny w procesie przygotowania paznokci do przedłużania, aby zapewnić równomierne ułożenie akrylu lub żelu na paznokciu. Odpowiednie przygotowanie paznokcia przedłuża trwałość paznokcia sztucznego.

Pędzel do skórek 3 jest łatwy w użyciu. Włosie pędzla należy namoczyć w wodzie lub w specjalnym płynie do usuwania naskórka. Delikatnie przyciskając pędzel, należy przesuwać go wzdłuż naskórka i usunąć zbędne resztki. Następnie skórki należy pokroić przy pomocy innej końcówki pędzla lub przy pomocy specjalnej nożyczki. Pędzel do skórek 3 może być również używany do usunięcia starych lakierów z paznokci.

Podsumowując, pędzel do skórek 3 to niezwykle ważny element w pielęgnacji paznokci. Jego precyzyjna praca zapewnia idealne przygotowanie paznokci do przedłużania. Pędzel ten jest łatwy w użyciu, co pozwala nawet początkującej kosmetyczce na wykonanie skrupulatnej pracy. Ceny pędzli do skórek 3 są dość przystępne i zależą od materiału, z którego są wykonane oraz od producenta. Warto jednak wybrać wysokiej jakości pędzel, aby uniknąć podrażnień skóry i zapewnić dobrą jakość pracy.