Information for wholesale customers: order from 6 pieces

Zmywacz do żelu 120 ml Global Fashion

Kod produktu: 5304
Pozostała część w magazynie: dużo
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Opis

Information for wholesale customers: order from 6 pieces

Cechy
Cechy
Przeglądy 804
Liczba sztuk w pudełku 12
Numer półki do magazynu I82 I112
Wymiary
Długość 4.00
Szerokość 4.00
Wysokość 13.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zmywacz do żelu Global Fashion to produkt, której potrzebuje każda kobieta, która dba o swoje paznokcie. Dzięki tej kosmetyce możliwe jest szybkie i łatwe usunięcie hybrydy czy też żelu. Warto zaznaczyć, że zmywacz ten jest bardzo skuteczny, ale jednocześnie delikatny dla płytki paznokcia.

Zmywanie hybrydy czasem bywa frustrujące, zwłaszcza w momencie, gdy nie ma się dobrej jakości zmywacza. Global Fashion to produkt, który pozwoli Ci na usunięcie hybrydy w krótkim czasie, dokładnie i bezboleśnie. Ważne, aby pamiętać, że produkty tego typu powinny być stosowane z umiarem i zgodnie z zaleceniami producenta, aby nie naruszyć naturalnej struktury paznokcia.

Zmywacz do żelu Global Fashion występuje w pojemności 120 ml, co jest bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu. Dzięki temu produktowi możesz w prosty sposób usunąć żel lub hybrydę z własnego domu, oszczędzając czas i pieniądze, jakie trzeba by wydać w salonie kosmetycznym. 

Produkt jest łatwy w użyciu - należy nasączyć wacik zmywaczem i przyłożyć do paznokcia przez kilka minut. Dzięki delikatnej formule kosmetyku nie trzeba drapać ani szorować, żeby usunąć warstwę z powierzchni płytki paznokcia. 

Global Fashion to przetestowany i sprawdzony zmywacz, który został stworzony z myślą o jakości i skuteczności. Zapewnia nam skuteczne zmycie hybrydy, a jednocześnie nie niszczy paznokci. 

Podsumowując, zmywacz do żelu Global Fashion to produkt, którego warto spróbować, jeśli zależy Ci na szybkim i bezbolesnym usunięciu hybrydy czy też żelu z paznokci. Zaletą tego zmywacza jest również jego pojemność, która pozwala na wiele zmyć. Dlatego warto zaopatrzyć się w produkt, który będzie dobrym i skutecznym sprzymierzeńcem w pielęgnacji paznokci.