Product code: BA 05

It will remove irregularities, roughness, yellowing of the nail plate. Gives Shine. Four working surface made of hardened plastic foam.

Information for wholesale customers: order from 6 pieces

Buff do polerowania paznokci naturalnych i sztucznych

Kod produktu: 5221
Pozostała część w magazynie: dużo
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Opis

Product code: BA 05

It will remove irregularities, roughness, yellowing of the nail plate. Gives Shine. Four working surface made of hardened plastic foam.

Information for wholesale customers: order from 6 pieces

Cechy
Cechy
Przeglądy 777
Wymiary
Długość 2.50
Szerokość 2.50
Wysokość 9.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Buff do polerowania paznokci to bardzo ważny element w narzędziach każdej kosmetyczki, wykonującej manicure. Pozwala on na efektywne i precyzyjne wygładzenie płytki paznokcia, co przekłada się na wymarzony wygląd dłoni.

Buff to po prostu specjalna płytka lub końcówka, wykonana z twardego materiału, takiego jak szkło lub ceramika. Jest to narzędzie niezbędne zarówno w przypadku naturalnych paznokci, jak i sztucznych.

Jeśli chodzi o naturalne paznokcie, buff to narzędzie, które pozwala na wyrównanie powierzchni płytki, usuwanie zadrapań, a także pozbycie się drobnych nierówności. Dzięki temu paznokcie stają się gładkie i błyszczące, a także przygotowane do nałożenia lakieru. Buff należy stosować tylko w jednym kierunku, ponieważ przechodzenie z jednej strony na drugą, może spowodować uszkodzenie płytki.

W przypadku sztucznych paznokci również buff jest niezbędny. Po nałożeniu sztucznej płytki, zazwyczaj pozostają nierówności, które należy usunąć. Buff pozwala na to w łatwy sposób, bez uszkadzania paznokcia.

Buff posiada różne stopnie ziarnistości, co pozwala na precyzyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb paznokci. Dlatego też, przed używaniem, warto przejrzeć instrukcję obsługi, żeby wykorzystać buff w sposób jak najlepszy.

Buff jest niezbędnym elementem w każdym salonie kosmetycznym, ale może być również stosowany w domu. Pamiętajmy jednak, żeby stosować go z umiarem, ponieważ nadmierne polerowanie paznokci może spowodować stan osłabienia paznokci oraz uszkodzenia płytki. Warto więc stosować buff tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, a jednocześnie korzystać z produktów, które wzmacniają płytkę paznokcia.

Buff do polerowania paznokci to niezwykle przydatne narzędzie, które pozwala na szybkie i precyzyjne wykonanie manicure. Zastosowanie go zapewni piękny, naturalny efekt, o czym marzy każda kobieta.