Product code:FL 06-4

Tape for nail art to create clean lines. Has a sticky layer. This is a great accessory for nail design.

Global Fashion taśma klejąca do paznokci, niebieska 0,5 mm

Kod produktu: 5205
Pozostała część w magazynie: dużo
3,84 zł
0,77 €
0,81 $
Opis

Product code:FL 06-4

Tape for nail art to create clean lines. Has a sticky layer. This is a great accessory for nail design.

Cechy
Cechy
Przeglądy 82
Wymiary
Długość 4.50
Szerokość 4.50
Wysokość 0.10
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Global Fashion to firma, która specjalizuje się w produkcji produktów do pielęgnacji paznokci. Jednym z ich najnowszych produktów jest taśma klejąca do paznokci o grubości 0,5 mm w kolorze niebieskim. 

Taśma klejąca Global Fashion jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą nałożyć na swoje paznokcie dekoracje, bez konieczności wizyty u kosmetyczki. Dzięki temu produktowi, można uzyskać efektowny manicure w zaledwie kilka minut. 

Taśma klejąca Global Fashion jest bardzo łatwa w użyciu. Wystarczy ją wyciąć na odpowiedni rozmiar i przykleić na paznokieć. Taśma klei się bardzo mocno, co gwarantuje trwałość naszego manicure. Po nałożeniu taśmy, możemy przystąpić do dekorowania paznokci przy użyciu lakierów, brokatów, lub innych ozdób. Po zakończeniu zdobienia, wystarczy zdjąć taśmę i nasz manicure będzie gotowy.

Taśma klejąca Global Fashion jest również bardzo uniwersalnym produktem i może być stosowana do różnego rodzaju zdobień paznokci. Można z niej wycinać różne kształty, tworzyć geometryczne wzory lub nakładać ją na krawędzie paznokci, aby uzyskać efekt ombre.

Podsumowując, taśma klejąca Global Fashion to produkt, który pozwala na łatwe i szybkie zdobienie paznokci w domowym zaciszu. Jej trwałość i łatwość użycia sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie czas i wygodę.