Lakier do stempli czarny N1 (czarny)

Kod produktu: 4967
Numer pozycji: KCL-05-black
Pozostała część w magazynie: dużo
8,40 zł
1,68 €
1,76 $
Cechy
Cechy
Numer pozycji KCL-05-black
Przeglądy 179
Numer półki do magazynu I133
Wymiary
Długość 2.50
Szerokość 2.50
Wysokość 5.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Lakier do stempli czarny N1 - czarne magiczne czary na Twoich paznokciach!

Jeśli chcesz zrobić niesamowite dekoracje na swoich paznokciach, lakier do stempli czarny N1 jest niezbędny w Twojej kolekcji! Ten lakier do stempli jest absolutnie idealny do uzyskania pięknych wzorów na paznokciach w krótkim czasie.

Lakier do stempli czarny N1 to intensywny kolor czarny, który jest bardzo wyrazisty. Dzięki tej barwie Twoje paznokcie będą wyglądać bardzo elegancko i stylowo. Jest to idealny kolor na wiele okazji, takich jak uroczyste wydarzenia, spotkania biznesowe czy po prostu na co dzień.

Ten lakier do stempli jest bardzo łatwy do aplikacji i nie wymaga specjalnych umiejętności. Wystarczy nałożyć go na stemplę, a następnie odbić wzór na paznokciach. Lakier nie rozmazuje się i nie kruszy się, co zapewnia łatwe i komfortowe użytkowanie.

Lakier do stempli czarny N1 jest jednym z najważniejszych narzędzi w dziedzinie stylizacji paznokci. Jest to niezbędny produkt dla każdej kobiety, która kocha zadbać o swój wygląd i chce wykorzystać swoją kreatywność w tworzeniu własnych projektów na paznokciach.

Podsumowując, lakier do stempli czarny N1 jest niezwykle uniwersalnym kosmetykiem do stylizacji paznokci, który pojawił się na rynku w odpowiedzi na potrzeby kobiet. Dzięki łatwości aplikacji oraz wytrzymałości, jest to idealny wybór dla każdej osoby, która pragnie posiadać niesamowite paznokcie w ciągu kilku minut.