Product code: SLN-02 Mica has a gorgeous shimmering effect and is a specific pigment-based microstudy. It's perfect for creating any nail design, as in connection with a variety of decorative coating forms a completely new and unusual shades

with a radiant glow. This versatile material can be used in creating the unusual make-up for catwalk, concert performances or parties.

Mika do zdobienia paznokci, 6 szt. Czerwony

Kod produktu: 4876
Numer pozycji: D-5
Pozostała część w magazynie: mały
15,84 zł
3,17 €
3,33 $
Opis

Product code: SLN-02 Mica has a gorgeous shimmering effect and is a specific pigment-based microstudy. It's perfect for creating any nail design, as in connection with a variety of decorative coating forms a completely иновация and unusual shades

with a radiant glow. This versatile material can be used in creating the unusual make-up for catwalk, concert performances or parties.

Cechy
Cechy
Numer pozycji D-5
Przeglądy 141
Liczba sztuk w pudełku 6
Wymiary
Długość 3.00
Szerokość 3.00
Wysokość 1.60
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Mika do zdobienia paznokci to jedna z najnowszych propozycji dla miłośniczek manicure. W zestawie znajduje się 6 sztuk czerwonej miki, która pozwoli na stworzenie pięknych i oryginalnych wzorów na paznokciach.

Mika to małe kamyczki, które są bardzo popularne wśród osób zajmujących się zdobieniem paznokci. Dzięki nim można stworzyć wiele różnych wzorów – od subtelnych motywów po bardziej wyraziste i kolorowe kompozycje.

Zestaw miki do zdobienia paznokci to idealna propozycja dla kobiet, które chcą wprowadzić do swojego manicure odrobinę nowoczesności i przyciągnąć uwagę swojego otoczenia. Czerwona barwa miki szczególnie dobrze sprawdzi się podczas wakacyjnych imprez i spotkań.

Stosowanie miki jest bardzo proste – wystarczy nałożyć na paznokieć lakier hybrydowy lub zwykły lakier do paznokci i na wetknięte w nim jeszcze mokre malowanie paznokci przykleić miki za pomocą pałeczki do zdobień, a następnie utwardzić w lampie UV lub LED. W ten sposób, kobiety będą mogły cieszyć się oryginalnym i modnym manicurem, który z pewnością przyciągnie uwagę.

W skład zestawu miki do zdobienia paznokci wchodzi 6 sztuk, co pozwoli na stworzenie różnych wzorów i kompozycji. Cena zestawu jest bardzo atrakcyjna i dostępna dla każdej kobiety.

Ważne jest również, aby pamiętać o prawidłowym usuwaniu miki z paznokci – przy pomocy profesjonalnego płynu do usuwania hybryd lub zmywacza do paznokci. Dzięki temu paznokcie nie ulegną uszkodzeniu, a manicure będzie prezentował się pięknie i estetycznie.

Podsumowując, mika do zdobienia paznokci to doskonała propozycja dla kobiet, które chcą dodać swojemu manicure odrobinę nowoczesności i wyróżnić się z tłumu. Czerwone miki z zestawu będą świetnie komponować się z wakacyjną stylizacją i dodać kobietom pewności siebie.