Product code: SL 07-7K53 Mica has a gorgeous shimmering effect and is a specific pigment-based microstudy. It's perfect for creating any nail design, as in connection with a variety of decorative coating forms a completely new and unusual shades

with a radiant glow. This versatile material can be used in creating the unusual make-up for catwalk, concert performances or parties.

Zestaw mika drobna Global Fashion 12 szt.

Kod produktu: 4834
Pozostała część w magazynie: dużo
34 zł
6,72 €
7,06 $
Opis

Product code: SL 07-7K53 Mica has a gorgeous shimmering effect and is a specific pigment-based microstudy. It's perfect for creating any nail design, as in connection with a variety of decorative coating forms a completely иновация and unusual shades

with a radiant glow. This versatile material can be used in creating the unusual make-up for catwalk, concert performances or parties.

Cechy
Cechy
Przeglądy 4
Liczba sztuk w pudełku 12
Numer półki do magazynu K53
Wymiary
Długość 14.00
Szerokość 4.80
Wysokość 8.60
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw mika drobna Global Fashion 12 szt. to niezwykle praktyczny i funkcjonalny produkt dla każdego miłośnika manicure. Jest to idealny wybór dla osób, które cenią sobie perfekcyjny wygląd swoich paznokci, a jednocześnie chcą oszczędzić czas i pieniądze.

Zestaw składa się z 12 różnych kolorów drobnej miki, które pozwalają uzyskać różnorodne efekty na paznokciach. Drobna mika to jeden z najpopularniejszych rodzajów dekoracji paznokci, która pozwala na uzyskanie trwałego i interesującego efektu.

Mika jest bardzo łatwa w aplikacji i może być użyta na różne sposoby. Można ją nałożyć na całą powierzchnię paznokcia lub tylko na jego część, co pozwoli uzyskać subtelny i delikatny efekt. Można też wykorzystać ją do stworzenia ciekawych wzorów i dekoracji.

Zestaw mika drobna Global Fashion 12 szt. to również idealny prezent dla każdej kobiety, która dba o swoje paznokcie. Dzięki niemu można uzyskać profesjonalny manicure w domowym zaciszu, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Jest on też idealny dla początkujących, którzy chcą nauczyć się dbania o swoje paznokcie i eksperymentować z różnymi technikami.

Jeśli szukasz produktu, który pozwoli Ci uzyskać perfekcyjny manicure w domu, to zestaw mika drobna Global Fashion 12 szt. jest dla Ciebie idealny. Nie tylko pozwoli Ci na oszczędność czasu i pieniędzy, ale też pozwoli na eksperymentowanie z różnymi wzorami i dekoracjami paznokci. Jeśli jeszcze go nie masz, koniecznie musisz go wypróbować!