Product code: GT04

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Global Fashion Jednorożec Impresja na paznokciach, Puder jednorożec

Kod produktu: 4810
Pozostała część w magazynie: dużo
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Opis

Product code: GT04

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Cechy
Cechy
Przeglądy 156
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 8.50
Wysokość 2.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion to jedna z największych firm kosmetycznych na świecie, która zawsze stara się wprowadzać innowacje na rynku. Jednym z ich najnowszych pomysłów jest linia produktów o nazwie "Jednorożec". Ta seria produktów dla wielu kobiet stanie się marzeniem spełnionym. Do linii Jednorożec należą m.in. Puder Jednorożec oraz Impresja na Paznokciach.

Puder Jednorożec to innowacyjny produkt, który już teraz zdobył serca milionów kobiet na całym świecie. Można go stosować na twarz, szyję i dekolt, aby uzyskać efekt lśniącej skóry, podobny do efektu promieniowania jednorożca. Ten lekki i jednocześnie trwały puder nadaje skórze subtelną, różową poświatę, która wygląda jakby pochodziła z magicznego świata.

Impresja na Paznokciach Jednorożec to kolejny hit firmy Global Fashion. Ta nowoczesna i bardzo innowacyjna kolekcja w szybkim czasie stała się modą na całym świecie. Impresja na paznokciach Jednorożec to nie tylko piękna i modna ozdoba, ale również sposób na podkreślenie swojego indywidualnego stylu. Dzięki impregnacji jednorożec w zabawny sposób pojawia się na Twoich paznokciach, świeżo i modnie wyglądając przy okazji.

Global Fashion już teraz wprowadza do swojego portfolio produkty z serii "Jednorożec". Nie czekaj dłużej i bądź jedną z pierwszych osób, która skorzysta z tych nowości. Produkty te nie tylko będą wspaniałym dodatkiem do Twojego poziomu stylizacji, ale również przyniosą Ci wiele pozytywnych wrażeń i zafascynują Cię swoją niewątpliwą estetyką.