Product code: 10K155

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Wosk do paznokci Global Fashion, puder Starlight Chameleon 10

Kod produktu: 4715
Pozostała część w magazynie: dużo
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Opis

Product code: 10K155

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Cechy
Cechy
Przeglądy 99
Numer półki do magazynu K155
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 8.50
Wysokość 2.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

W ostatnim czasie świat mody i urody obiegał prawdziwy hit – wosk do paznokci Global Fashion oraz puder Starlight Chameleon 10. Te produkty cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet, które dbają o swoje paznokcie i chcą, aby wyglądały zawsze perfekcyjnie.

Wosk do paznokci Global Fashion to innowacyjny produkt, który cieszy się szczególnym uznaniem wśród profesjonalnych stylistek paznokci. Jest to specjalny wosk do utwardzania hybrydowych lakierów, dzięki któremu nasze paznokcie stają się nie tylko mocniejsze, ale również znacznie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wosk ten ma również właściwości nawilżające, dlatego po jego użyciu nasze paznokcie stają się miękkie i gładkie w dotyku. To idealne rozwiązanie dla każdej kobiety, która chce zadbać o swój wygląd, ale także o zdrowie swoich paznokci.

Drugim hitem ostatnich miesięcy jest puder Starlight Chameleon 10. To produkt, który idealnie sprawdzi się jako dekoracja paznokci, ale również jako dodatek do makijażu. Jest to specjalny puder, który zmienia kolor w zależności od kąta padania światła. Dzięki temu nasze paznokcie zawsze będą wyglądały intrygująco i pięknie. Puder ten jest bardzo łatwy w użyciu – wystarczy nałożyć go na paznokcie i lekko wmasować, a efekt chameleona zrobi całą robotę.

Wosk do paznokci Global Fashion oraz puder Starlight Chameleon 10 to produkty, które idealnie komponują się ze sobą i są w stanie sprawić, że nasze paznokcie zrobią prawdziwe wrażenie na każdym. Dlatego jeśli jeszcze nie znasz tych produktów, koniecznie powinnaś je wypróbować. Już teraz możesz mieć perfekcyjne paznokcie, które zrobią wrażenie na każdym!