Product code: 12 K155

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Wosk do paznokci Global Fashion, puder Starlight Chameleon 12

Kod produktu: 4702
Pozostała część w magazynie: dużo
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Opis

Product code: 12 K155

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Cechy
Cechy
Przeglądy 106
Numer półki do magazynu K155
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 8.50
Wysokość 2.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Wosk do paznokci Global Fashion i puder Starlight Chameleon 12 to dwa produkty, które cieszą się dużą popularnością wśród miłośniczek paznokci. Oba produkty pozwalają na uzyskanie efektownych i unikalnych efektów w stylizacji paznokci.

Wosk do paznokci Global Fashion jest idealny dla osób, które chcą uzyskać piękne i zadbane paznokcie, a jednocześnie dbać o ich kondycję. Wosk składa się z naturalnych składników, które wnikają w głąb płytki paznokcia, dostarczając niezbędne składniki odżywcze. Dzięki temu paznokcie stają się mocne, zdrowe i pięknie błyszczące. Wosk do paznokci ma również właściwości ochronne, chroniąc paznokcie przed uszkodzeniami i odpryskami.

Drugim produktem, którym warto zainteresować się przy stylizacji paznokci, jest puder Starlight Chameleon 12. Jest to specjalny puder do zdobienia paznokci, który nadaje im niezwykłego efektu chameleona. Puder zmienia kolor w zależności od kąta padania światła, dzięki czemu paznokcie wyglądają bardzo interesująco i niebanalnie. Puder ten doskonale sprawdzi się zarówno na naturalnych paznokciach, jak i na sztucznych – akrylowych lub żelowych. Dzięki temu każda kobieta może stworzyć ciekawą stylizację swoich paznokci.

Wosk do paznokci Global Fashion i puder Starlight Chameleon 12 to dwa produkty, które warto mieć w swojej kosmetyczce. Pozwalają one na stworzenie efektownych i ciekawych stylizacji paznokci, dbając przy tym o ich zdrowie i kondycję. Warto wypróbować oba te produkty i przekonać się, jakie korzyści niosą ze sobą dla naszych paznokci.