Product Code: 12

The nail rubbers are easy to apply and of high quality, allowing you to get quality nail designs. They can be used with all colors of gel nail polish for a variety of results.

.

Wosk do paznokci Diamond Foil, Global Fashion 12

Kod produktu: 4699
Pozostała część w magazynie: dużo
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Opis

Product Code: 12

The nail rubbers are easy to apply and of high quality, allowing you to get quality nail designs. They can be used with all colors of gel nail polish for a variety of results.

.

Cechy
Cechy
Przeglądy 110
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 8.50
Wysokość 2.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Wosk do paznokci Diamond Foil, to jeden z najlepszych produktów, który pozwala na stworzenie pięknych i stylowych paznokci. Jest to produkt marki Global Fashion 12, która specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji paznokci.

Wosk do paznokci Diamond Foil jest bogaty w składniki odżywcze, które mają pozytywny wpływ na kondycję paznokci. Dzięki zawartości składników takich jak witaminy A, E i F, keratyna i minerałów, produkt dba o odpowiednie nawilżenie i odżywienie paznokci.

Wosk Diamond Foil jest bardzo łatwy w użyciu, a jego efekt jest widoczny już po pierwszym zastosowaniu. Produkt tworzy na powierzchni paznokci efekt mieniącego się brokatu, co daje bardzo modny i atrakcyjny wygląd. Dodatkowo, wosk chroni paznokcie przed uszkodzeniami i łamaniem.

Aby użyć wosku Diamond Foil należy:

1. Dokładnie umyć i osuszyć paznokcie.
2. Nałożyć na paznokcie cienką warstwę wosku.
3. Wmasować produkt w powierzchnię paznokci.
4. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

Wosk do paznokci Diamond Foil, to idealna propozycja dla każdej kobiety, która chce zadbać o piękno i zdrowie swoich paznokci. Dzięki temu produktowi, paznokcie zyskują nie tylko atrakcyjny wygląd, ale są również odżywione i zdrowe. Zachęcamy do wypróbowania wosku Diamond Foil i przekonania się o jego skuteczności i jakości.