Product code: K173 09K183

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Global Fashion, Magic mirror powder 09

Kod produktu: 4684
Pozostała część w magazynie: mały
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Opis

Product code: K173 09K183

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Cechy
Cechy
Przeglądy 88
Numer półki do magazynu K173 K183
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 8.50
Wysokość 2.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Global Fashion - innowacyjna marka, która zyskuje coraz większą popularność wśród miłośniczek modowych nowinek i pięknej stylistyki paznokci. Jednym z najbardziej ekscytujących produktów oferowanych przez Global Fashion jest Magic mirror powder 09.

Magic mirror powder 09 to specjalny pyłek do zdobienia paznokci, który nadaje im niezwykłego blasku i efektu lustrzanego odbicia. Dzięki niemu nasze paznokcie zyskują wyjątkowy i luksusowy wygląd, który robi wrażenie na otoczeniu, niezależnie od okazji i stylizacji.

Jak używać Magic mirror powder 09 do zdobienia paznokci? Najpierw należy nałożyć na paznokcie bazę, a następnie wybrać ulubiony kolor lakieru hybrydowego. Po nałożeniu koloru, należy delikatnie rozsiąść pyłek Magic mirror powder 09 na płytce paznokcia. Następnie za pomocą wacika lub pędzelka usuwamy nadmiar pyłków, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Do uzyskania maksymalnego efektu zaleca się użycie specjalnego nakładki Magic mirror, która dzięki swojemu kształtowi ułatwia aplikację pyłku na paznokciu. Warto również zaopatrzyć się w specjalny lakier zwiększający trwałość i intensywność koloru oraz efektu Magic mirror.

Global Fashion i Magic mirror powder 09 to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą podkreślić swoją indywidualność i zaskoczyć otoczenie. Ten efektowny i nietypowy sposób zdobienia paznokci z pewnością przyciągnie uwagę i pozwoli poczuć się wyjątkowo na każdej okazji. Więcej informacji na temat produktów Global Fashion można znaleźć na stronie internetowej producenta.