Product Code: 11

The nail rubbers are easy to apply and of high quality, allowing you to get quality nail designs. They can be used with all colors of gel nail polish for a variety of results.

.

Wosk do paznokci Diamond Foil, Global Fashion 11

Kod produktu: 4681
Pozostała część w magazynie: dużo
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Opis

Product Code: 11

The nail rubbers are easy to apply and of high quality, allowing you to get quality nail designs. They can be used with all colors of gel nail polish for a variety of results.

.

Cechy
Cechy
Przeglądy 99
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 8.50
Wysokość 2.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

W ostatnim czasie na rynku kosmetycznym pojawił się nowy hit – wosk do paznokci Diamond Foil marki Global Fashion 11. Produkt ten pozwala na wykonanie pięknych zdobień i utwardzenie płytki paznokcia.

Wosk Diamond Foil składa się z drobinek brokatowej folii, która daje nam efekt metaliczny na naszych paznokciach. Powłoka, która powstaje na naszych paznokciach, jest bardzo trwała, co sprawia, że nie musimy obawiać się o to, że zdobienie szybko się zetrze.

Wosk ten jest łatwy w aplikacji. Najpierw należy nałożyć podkład na paznokcie, następnie nanieść wosk za pomocą pędzelka. Kolor brokatowej folii zależy od naszych upodobań – dostępne są różne warianty kolorystyczne, dzięki czemu każda z nas znajdzie odpowiedni dla siebie.

Wosk Diamond Foil jest również łatwy w zmywaniu – wystarczy użycie zmywacza do paznokci, a warstwa folii zniknie bez pozostawienia resztek.

Jeśli chcemy wyglądać modnie i z klasą, wosk do paznokci Diamond Foil jest świetnym wyborem. Po jego zastosowaniu nasze dłonie nabiorą eleganckiego i oryginalnego wyglądu, który przyciągnie uwagę niejednej osoby.

Podsumowując, wosk do paznokci Diamond Foil marki Global Fashion 11 to świetna propozycja dla każdej z nas, która lubi eksperymentować i tworzyć interesujące stylizacje swoich paznokci. Wosk ten pozwoli nam na uzyskanie unikalnego efektu brokatowej folii na naszych dłoniach i doda pewności siebie w każdej sytuacji.