Product code: 09 K155

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Wosk do paznokci Global Fashion, puder Starlight Chameleon 09

Kod produktu: 4677
Pozostała część w magazynie: dużo
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Opis

Product code: 09 K155

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Cechy
Cechy
Przeglądy 77
Numer półki do magazynu K155
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 8.50
Wysokość 2.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


W dzisiejszych czasach dbanie o paznokcie jest bardzo ważne. Nie wystarczy tylko pomalować paznokcie lakierem, ale także warto zadbać o dobrej jakości produkty do ich pielęgnacji. W tym artykule chcemy przedstawić dwa takie produkty - Wosk do paznokci Global Fashion oraz puder Starlight Chameleon 09.

Wosk do paznokci Global Fashion to produkt, który świetnie nadaje się do codziennej pielęgnacji paznokci. Jest to wosk, który składa się z naturalnych składników, takich jak wosk pszczeli, olej z oliwek czy witaminy A i E. Te składniki łagodzą skórę i paznokcie, wzmocniają je i nawilżają. Wosk do paznokci Global Fashion zapobiega łamaniu się paznokci i odpryskiwaniu lakieru. Po jego stosowaniu paznokcie stają się bardziej elastyczne i zdrowsze. Wosk można stosować do wszystkich rodzajów paznokci - naturalnych, hybrydowych i żelowych. Wosk do paznokci Global Fashion jest bardzo wydajny i łatwy w aplikacji.

Drugim produktem, o którym chcemy dzisiaj opowiedzieć, jest puder Starlight Chameleon 09. Jest to puder do zdobienia paznokci, który tworzy uniwersalny efekt chameleona. Puder pozwala na uzyskanie efektu połyskującego, którego kolor zmienia się w zależności od kąta padania światła i tła. Puder Starlight Chameleon 09 nadaje paznokciom niepowtarzalny wygląd i sprawia, że zawsze wyglądają pięknie i stylowo. Puder jest łatwy w stosowaniu i można go nakładać na dowolne kolory lakierów hybrydowych. Efekt końcowy zawsze będzie zaskakujący i piękny.

Podsumowując, Wosk do paznokci Global Fashion oraz puder Starlight Chameleon 09 to dwa kosmetyki, których warto spróbować. Oba produkty działają na różnych poziomach i stanowią doskonałą kombinację do pielęgnacji i dekorowania paznokci. Wosk do paznokci Global Fashion zapewni paznokciom zdrowy wygląd, a puder Starlight Chameleon 09 nada im niepowtarzalne zdobienie. Razem tworzą doskonałą parę i sprawią, że Twoje paznokcie zawsze będą wyglądały zjawiskowo.