Product code: 03K155

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Wosk do paznokci Global Fashion, puder Starlight Chameleon 03

Kod produktu: 4665
Pozostała część w magazynie: dużo
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Opis

Product code: 03K155

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Cechy
Cechy
Przeglądy 82
Numer półki do magazynu K155
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 8.50
Wysokość 2.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

W ostatnim czasie panuje moda na piękne i zdrowe paznokcie. W tym celu na rynku pojawiają się coraz to nowsze produkty, które mają ułatwić i urozmaicić pielęgnację paznokci. Jednym z nich jest wosk do paznokci Global Fashion, który zapewnia pielęgnację i odżywienie płytki paznokciowej.

Wosk do paznokci Global Fashion został stworzony z myślą o kobietach, które chcą cieszyć się pięknymi i zdrowymi paznokciami. Wosk ten zawiera specjalne składniki, takie jak keratyna i olejek arganowy, dzięki czemu działa odżywczo i regenerująco na płytkę paznokciową. Wosk ten zawiera także witaminy A, E i C, które chronią paznokcie przed uszkodzeniami i wpływem środowiska.

Wosk do paznokci Global Fashion jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy nanieść go na całą powierzchnię paznokcia i delikatnie wmasować. Wosk pomoże również zmiękczyć skórki wokół paznokci, dzięki czemu łatwiej będzie je usunąć.

Wraz z woskiem do paznokci Global Fashion warto wypróbować także puder Starlight Chameleon 03, który jest idealnym dodatkiem do zdobienia paznokci. Puder ten ma niezwykle piękny i intensywny kolor, który z pewnością przyciągnie uwagę.

Aby użyć pudru Starlight Chameleon 03, należy najpierw pomalować paznokcie lakierem w wybranym kolorze. Następnie zanurzyć aplikator w pudrze i wmasować go w lakier. Efekt widoczny na paznokciach będzie niesamowity – kolor jest trójwymiarowy i zmienia się w zależności od kąta padania światła.

Wosk do paznokci Global Fashion i puder Starlight Chameleon 03 są doskonałym połączeniem dla każdej kobiety, która chce zadbać o swoje paznokcie i nadać im wyjątkowego wyglądu. Dzięki tym produktom każda manikiurzystka może stworzyć swoje wymarzone zdobienia i cieszyć się pięknymi paznokciami przez długi czas.