Product code: 11 K162 K155

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Wosk do paznokci Global Fashion, puder Starlight Chameleon 11

Kod produktu: 4636
Pozostała część w magazynie: dużo
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Opis

Product code: 11 K162 K155

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Cechy
Cechy
Przeglądy 114
Numer półki do magazynu K162 K155
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 8.50
Wysokość 2.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Wosk do paznokci Global Fashion oraz puder Starlight Chameleon 11 to dwa ciekawe produkty, które mogą znacznie urozmaicić stylizację i paznokcie. Dlaczego warto zainteresować się nimi bliżej?

Wosk do paznokci Global Fashion to produkt, który idealnie sprawdzi się podczas manicure hybrydowego. Jest to produkt, dzięki któremu paznokcie zyskają doskonały połysk oraz będą wyglądać pięknie i zdrowo. Wosk do paznokci Global Fashion doskonale chroni paznokcie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak kurz czy promienie słoneczne. Co ważne, produkt ten jest bardzo łatwy w aplikacji i szybko się schnie. Dodatkowo, wosk do paznokci Global Fashion jest bardzo wydajny, dzięki czemu starczy na wiele stylizacji.

Puder Starlight Chameleon 11 to kolejny interesujący produkt, który może być używany do dekoracji paznokci. Jest to specjalny puder brokatowy, który doskonale sprawi się w roli dodatkowego elementu dekoracji paznokci. Puder Starlight Chameleon 11 charakteryzuje się wyjątkowym połyskiem, który z pewnością przyciągnie uwagę. Może być aplikowany zarówno na całą płytkę paznokcia, jak i na jego wybrane elementy. Daje to ciekawe możliwości aranżacyjne i pozwala na uzyskanie oryginalnych wzorów i stylizacji paznokci.

Warto zwrócić uwagę na to, że puder Starlight Chameleon 11 jest bardzo łatwy w aplikacji, a jego skład pozwala na długotrwałe trzymanie się na paznokciach. Dodatkowo, produkt ten dostępny jest w różnych kolorach, dzięki czemu można go dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

Podsumowując, wosk do paznokci Global Fashion oraz puder Starlight Chameleon 11 to produkty, które warto wypróbować, jeśli chce się uzyskać piękne, zdrowe oraz oryginalne paznokcie. Są one łatwe w aplikacji, a ich skład pozwala na trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Bez wątpienia, ich użycie pozwoli na uzyskanie pięknych i stylowych paznokci, które przyciągną uwagę innych osób.