Product code: 03 K172

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Wosk do paznokci Global Fashion, puder Chameleon Fine 03

Kod produktu: 4576
Pozostała część w magazynie: dużo
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Opis

Product code: 03 K172

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Cechy
Cechy
Przeglądy 88
Numer półki do magazynu K172
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 8.50
Wysokość 2.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Wosk do paznokci Global Fashion i puder Chameleon Fine 03 - idealne combo dla miłośniczek pięknych paznokci!

Jeśli chcesz zadbać o swoje paznokcie, ale nie masz czasu ani pieniędzy na regularne wizyty u kosmetyczki, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - wosk do paznokci Global Fashion i puder Chameleon Fine 03.

Pierwszy z nich to wosk, który świetnie sprawdza się jako baza pod lakier lub jako samodzielne wykończenie paznokci. Jego konsystencja sprawia, że łatwo się rozprowadza na paznokciach i utwardza się na nich w ciągu kilku minut, zapewniając piękny połysk. Wosk dobrze utrzymuje się na paznokciach, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, że szybko się zetrze czy zaczną odpryskiwać.

Jeśli chcesz dodać swoim paznokciom jeszcze więcej blasku i ożywić ich wygląd, warto skorzystać z pudru Chameleon Fine 03. Jest to wyjątkowy puder, który zmienia kolor w zależności od światła i kąta, pod jakim jest widoczny. Dzięki temu Twoje paznokcie nabiorą oryginalnego charakteru i z pewnością przyciągną uwagę niejednej osoby!

Aby uzyskać efekt zmiany koloru, należy nałożyć cienką warstwę wosku na paznokcie i wmasować w niego odrobinę pudru Chameleon Fine 03. Następnie należy zmatowić paznokcie pilnikiem i ponownie nałożyć wosk, aby wtopić puder w niego. Efekt? Paznokcie, na których połyskują różne kolory! 

Wosk do paznokci Global Fashion i puder Chameleon Fine 03 to idealne combo dla wszystkich, którzy pragną cieszyć się pięknymi i oryginalnymi paznokciami, bez konieczności wizyt w drogiej kosmetyczce. Spróbuj ich już dzisiaj i przekonaj się, że warto!