Product code: 09

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Wosk do paznokci Global Fashion, proszek Chameleon Fine 09

Kod produktu: 4570
Pozostała część w magazynie: dużo
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Opis

Product code: 09

Stirka for nails are easy to apply, is of high quality, allowing you to get a quality nail design. They can be used for the reconciliation of all colors gel lacquer, to obtain a variety of results.

Cechy
Cechy
Przeglądy 90
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 8.50
Wysokość 2.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

W dzisiejszych czasach dbanie o wygląd staje się coraz bardziej popularne i modne. Wraz z rozwojem nowych technologii i produktów kosmetycznych, każda kobieta ma możliwość dbać o swoje paznokcie w sposób, który najlepiej odpowiada jej stylowi życia. Jednym z takich produktów jest wosk do paznokci Global Fashion w połączeniu z proszkiem Chameleon Fine 09.

Ważne, aby przed przystąpieniem do woskowania paznokci, należało w odpowiedni sposób przygotować płytkę paznokcia. Zadaniem wosku jest utwardzenie oraz ochrona płytki, dzięki czemu paznokcie są bardziej odporne na uszkodzenia i pęknięcia. W przypadku wykorzystania proszku Chameleon Fine 09, uzyskujemy unikalne półprzezroczyste przejścia kolorystyczne, które są bardzo modne i cieszą się dużą popularnością wśród kobiet.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że wosk do paznokci Global Fashion jest produktem o bardzo dobrej jakości. Zapewnia on trwałe utwardzenie płytki paznokcia i zapobiega łuszczeniu się lakieru. W dodatku, jest to produkt w 100% bezpieczny dla zdrowia paznokci, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, takich jak toluen, DBP i formaldehyd.

Proszek Chameleon Fine 09 jest produktem o bardzo intensywnym kolorze błękitno-fioletowym, który w odpowiednim świetle zmienia barwę na zieloną i czerwoną. Dodanie go do wosku do paznokci Global Fashion pozwala na uzyskanie unikalnego i modnego efektu na paznokciach. Proszek ten jest bardzo wydajny i łatwy w użyciu, dzięki czemu nawet początkujące osoby mogą uzyskać profesjonalny efekt.

Podsumowując, wosk do paznokci Global Fashion w połączeniu z proszkiem Chameleon Fine 09 to bardzo dobry wybór dla kobiet, które chcą mieć piękne i modnie wyglądające paznokcie. To wyjątkowe połączenie produktów, które zapewniają trwałe utwardzenie płytki paznokcia oraz modny efekt ombre.  Produkt ten jest bardzo łatwy w użyciu i możemy z powodzeniem używać go w domowym zaciszu, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnego salonu kosmetycznego.