The nail wax is easy to apply and of high quality, allowing you to obtain a quality nail design. It can be used with any basic color of gel polish for a variety of results.

.

Wosk do paznokci Global Fashion, puder Chameleon Fine 01

Kod produktu: 4555
Pozostała część w magazynie: dużo
13,20 zł
2,64 €
2,77 $
Opis

The nail wax is easy to apply and of high quality, allowing you to obtain a quality nail design. It can be used with any basic color of gel polish for a variety of results.

.

Cechy
Cechy
Przeglądy 111
Wymiary
Długość 12.00
Szerokość 8.50
Wysokość 2.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Wosk do paznokci Global Fashion to produkt kosmetyczny, który pozwala na szybkie i łatwe wykończenie swoich paznokci. Dzięki niemu możemy uzyskać piękny połysk i jednocześnie zabezpieczyć nasze paznokcie przed uszkodzeniami. W ofercie Global Fashion znajdziemy wiele różnych kolorów i odcieni wosków, dlatego każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Do zastosowania z woskiem Global Fashion idealnie nadaje się puder Chameleon Fine 01. To właśnie ten produkt pozwala na uzyskanie efektu migoczących kolorów, które zmieniają się w zależności od kąta padania światła. Puder ten jest bardzo drobno zmielony, co umożliwia precyzyjne rozprowadzenie go na paznokciach.

Jak używać wosku do paznokci Global Fashion i pudru Chameleon Fine 01? Na początku należy przygotować paznokcie, czyli umyć je i osuszyć. Następnie nałożyć na nie wosk do paznokci Global Fashion i poczekać kilka minut, aż wosk wyschnie. Następnie wmasować na paznokcie małą ilość pudru Chameleon Fine 01, aby uzyskać pożądany efekt. Ostatecznie, trzeba tylko pozostawić paznokcie do całkowitego wyschnięcia.

Wosk do paznokci Global Fashion i puder Chameleon Fine 01 to świetne narzędzia do tworzenia wyjątkowych zdobień na paznokciach. Mogą one stanowić dopełnienie stylizacji zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Warto wypróbować te produkty, aby zawsze mieć piękne i zadbane paznokcie.