Product code: NA 14-35

Sticker elastic, dense, can be applied under a regular nail Polish, gel Polish, gel or acrylic. By maceration in water, the film is easily removed from the substrate and placed on the nail.

Naklejki do przedłużania i manicure HT-037

Kod produktu: 4270
Pozostała część w magazynie: dużo
4,80 zł
0,96 €
1,01 $
Opis

Product code: NA 14-35

Sticker elastic, dense, can be applied under a regular nail Polish, gel Polish, gel or acrylic. By maceration in water, the film is easily removed from the substrate and placed on the nail.

Cechy
Cechy
Przeglądy 107
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Naklejki do przedłużania i manicure HT-037 to ostatni trend w manicure, który pozwoli Ci uzyskać niesamowity efekt na swoich paznokciach. Naklejki te są bardzo łatwe w aplikacji i pozwalają na stworzenie pięknych i oryginalnych wzorów na paznokciach.

Naklejki do przedłużania HT-037 są stworzone w taki sposób, aby idealnie pasowały do kształtu Twojego paznokcia. Dzięki temu nie musisz się martwić o to, że naklejka jest za długa lub za krótka. Po prostu przyklej ją na swoim paznokciu i sięgnij po nożyczki, aby dostosować ją do potrzebnego rozmiaru.

Naklejki do manicure HT-037 to również niezwykle łatwa i szybka metoda, aby dodać swoim paznokciom niepowtarzalny styl. Naklejki te występują w różnych kolorach i wzorach, co pozwala na stworzenie niezliczonej ilości kombinacji. Możesz użyć ich do stworzenia delikatnych wzorów lub bardziej odważnych, kolorowych kompozycji.

Jedną z największych zalet naklejek do przedłużania i manicure HT-037 jest ich trwałość. Nawet przy codziennym użytkowaniu nie będziesz musiał się martwić, że wzór na Twoim paznokciu zniszczy się po kilku dniach. Naklejki te pozostają na miejscu przez kilka tygodni, co pozwala Ci cieszyć się ich pięknem przez długi czas.

Podsumowując, naklejki do przedłużania i manicure HT-037 to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety, która chce dodać swoim paznokciom niezwykłego blasku i wyjątkowego stylu. Ich wyjątkowa trwałość i łatwość aplikacji sprawiają, że są idealne zarówno dla doświadczonych mistrzów manicure, jak i początkujących.