Decor for nails – used to create unique designs of nail art. The sets differ in a variety of colors and shapes.

Dekoracje, płaskie kamienie

Kod produktu: 3847
Numer pozycji: D-24
Pozostała część w magazynie: mały
22 zł
4,32 €
4,54 $
Opis

Decor for nails – used to create unique designs of nail art. The sets differ in a variety of colors and shapes.

Cechy
Cechy
Numer pozycji D-24
Przeglądy 116
Wymiary
Długość 11.50
Szerokość 8.70
Wysokość 1.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Dekoracja paznokci jest jednym z najpopularniejszych sposobów na dodanie stylu i elegancji do twojego wyglądu. I jednym z najnowszych trendów w dekoracjach paznokci są płaskie kamienie.

Płaskie kamienie są idealnym dodatkiem do twojego manicure. Mogą być w różnych kształtach - okrągłe, owalne, kwadratowe, trójkątne, prostokątne i wiele innych. Ten rodzaj dekoracji paznokci jest bardzo prosty w użyciu i nie zajmuje dużo miejsca na paznokciach.

Dekoracje płaskie kamienie są bardzo różnorodne, ale najpopularniejsze to te pokryte błyszczącymi kryształkami i efektownymi wzorami w kolorze złota, srebra lub różowego złota. Inne wzory obejmują kolorowe kamienie, motyle, kwiaty i wiele innych.

Jedną z największych zalet płaskich kamieni jest to, że pasują one do wielu stylów ubioru. Mogą być używane na wieczorne wyjścia, wieczorne kolacje i na co dzień. Płaskie kamienie są również bardzo trwałe i dlatego można je nosić przez długi czas.

Aby idealnie dopasować płaskie kamienie do twojego manicure, należy wybrać kolory, które będą idealnie komponować się z twoimi paznokciami. Najważniejsze to pamiętać o proporcjach - mniejsze kamienie są lepsze do paznokci krótkich, a większe do paznokci długich.

Dekoracje płaskie kamienie to piękne i eleganckie dodatki do twojego manicure. Są łatwe do stosowania i można je dopasować do wielu różnych stylów. Nie ma więc powodu, byś nie spróbowała wzbogacić swojego manicure tym pięknym elementem dekoracyjnym.